Domů / PR / Caballerino: Ideální místo pro ustájení koně i neverbální kontaktní terapii pro děti

Caballerino: Ideální místo pro ustájení koně i neverbální kontaktní terapii pro děti

Pokud zvolíte pro ustájení koně společnost Caballerino, bude to pro vás i vašeho koně výhra. Nadšenci v Caballerino chápou, že koně jsou víc než zvířata, že jsou to v podstatě členové rodiny. Přijměte tedy možnost ustájení koně Přerov a ustájení koně Olomouc v bezpečném, zdravém a pohodlném prostředí. Přijmete-li tuto nabídku, můžete si být jisti, že i když nebudete svému koni zrovna nablízku, bude stále v dobrých rukou. Nač tedy čekat? Kontaktujte caballerino.com ještě dnes, abyste se dozvěděli o možnostech ustájení koně Přerov a ustájení koně Olomouc co nejdříve. Za boxové stání s automatickou napáječkou, žlabem, držákem lizu, protiskluzovou podlahou a dalšími vymoženostmi vám váš kůň poděkuje.

Terapie koněm: Jak může pohyb koně pomoci při léčbě různých stavů

Caballerino však nenabízí pouze ustájení koně. Je to také terapie koněm čili neverbální kontaktní terapie pro děti, která je ideální nejen pro osoby s tělesným postižením, kterým pomáhá zlepšit rovnováhu, koordinaci a svalovou sílu. Terapie koněm může být použita k léčbě stavů, jako je mozková obrna, roztroušená skleróza i poranění míchy, protože pohyb koně může simulovat pohyby chůze nebo běhu. Terapie koněm je také jedinečná v tom, že vytváří pouto mezi koněm a jezdcem a může tak pomáhat budovat důvěru a komunikační dovednosti a zároveň podporovat sociální a emocionální rozvoj dotyčného.

Zážitkové jízdy a vycházky s koňmi v Přerově a Olomouci: Více než zábava

Každou zážitkovou jízdu na koni Olomouc, zážitkovou jízdu na koni Přerov, zážitkovou vycházku s koňmi Přerov nebo zážitkovou vycházku s koňmi Olomouc je možno považovat za terapii koněm. Vychutnat si tyto zážitkové jízdy a zážitkové vycházky opravdu stojí za to.

Děti navíc určitě uvítají možnost zapojit se do jezdeckého kroužku pro děti Přerov, který je určen dětem od 7 let. Kromě prohloubení znalostí o koních a zapojení se do praktických aktivit s koňmi dostanou děti v jezdeckém kroužku pro děti Přerov a jezdeckém kroužku pro děti Olomouc příležitost spojit se s ostatními dětmi, které rovněž sdílí svou vášeň pro koně.