Free songs
Home / PR / Dáte si panáka? Tohle pijí Češi úplně nejraději!
Dáte si panáka? Tohle pijí Češi úplně nejraději!

Dáte si panáka? Tohle pijí Češi úplně nejraději!

Každý muž někdy sáhne po alkoholu. Jsou to chvíle skvělé zábavy, ale i i nejhorší životní situace. Alkoholický drink pomůže překonat nepříjemné překvapení a zároveň podpoří i chvíle absolutního štěstí.

Zjišťovali jsme, po čem v poslední době sahají muži nejraději!

Znovuobjevení ovocných pálenek

84-1Pálenky z ovoce, zejména pak slivovice, patří mezi české klenoty už celá staletí. Tento národní nápoj byl v každé domácnosti, vítala se jím i hostila návštěva, pálenka zpříjemňovala snad každý z večerů.

Postupně byly destiláty z ovoce vytlačovány dalšími druhy alkoholu.

Aktuálně však Češi opět přicházejí na to, že co je české, to je dobré, dokonce hodně dobré! A tak se ve velkém opět doplňují soukromé bary o pálenky z vybraného ovoce.

Konečně trend, který se nám líbí!

Dobrá pálenka nemůže u vás doma chybět!

Stará dobrá slivovice

Je to královna mezi pálenkami! Čistý alkohol vonící po švestkách si můžete dopřát jako aperitiv i po jídle na dobré zatrávení.

Sudličkova Slivovice se 160 tradicí se vyrábí z krásně vyzrálých švestek, jejichž sklizeň a pečlivý koncový výběr zajišťuje vysokou kvalitu a skvělou chuť.

Chcete udělat večer s přáteli legendární? Pak nezapomeňte přizvat právě slivovici z nabídky e-shopu PanAlfred.cz

Hruška – ta vás protáhne!

Další pálenka, kterou si rychle oblíbíte, je hruškovice. Jde o další domácí bohatství vonící po ovoci. Tentokrát jsou v hlavní roli pečlivě vybrané, krásně vyzrálé hrušky. Jejich přítomnost je nepopiratelná – po vůně i chuti.

Chcete zažít pravou sílu ovoce! Mějte po ruce Sudličkovu Hruškovici. PanAlfred.cz ji jako jeden z mála prodává jako čistou lihovinu bez použití konzervantů!

Další české poklady

Při svém pátrání po typickém českém alkoholu jsme narazili na specializovaného prodejce ovocných pálenek, bylinných likérů a dalších destilátů domácí výroby. Pokud tedy chcete vlastnit nějaký z tuzemských alkoholových pokladů, najdete to právě u Pana Alfréda!

Scroll To Top