Domů / PR / Existuje seznamka, kde si můžete najít partnera v ideálním znamení? Ano. TadyJsem

Existuje seznamka, kde si můžete najít partnera v ideálním znamení? Ano. TadyJsem

Dnes se podíváme na on-line seznamku značky TadyJsem. Najít ji na tomto portále můžete pod názvem Partner. Tato on-line seznamka je součásti „Inteligentního portálu pro život“. Portál sdružuje tři služby. Seznamku, Pracovní portál a Burzu věcí zdarma.

Pojďme se zaměřit na seznamku. Ta totiž pro ty, co věří v zákony vesmíru skrývá neodolatelné kouzlo. Seznamka TadyJsem.cz, vám vybere přesně ty, kteří pasují k vašemu hvězdnému znamení. V profilu se dočtete o vlastnostech typickém pro dané znamení. Dále o tom, s čím můžete v případném vztahu počítat a na co si dát případně pozor.

Párování v této on-line seznamce je především podle Astrologického kalendáře. Dalšími kalendáři, které zde pomáhají dokreslit charakter dané osoby je kalendář Čínský a Keltský.

Tadyjsem.cz je portál, kde jste vždy správně. Tato on-line seznamka vám dodá mnohem více než jen seznámení. Dodá Vám pochopení druhého a dokáže vás připravit na případný život. Otevře vám oči. Poodkryje tajemství, proč předešlé vztahy nevyšly a dá vám důvod jednat nově a střízlivěji.

Zaměřeno na jednotlivá znamení

Genetická výbava, období narození a stav vesmíru v daném období nám zaručuje velkou různorodost charakterů osob. Genetická výbava je vždy sázkou do loterie, ale polohy planet a zeměkoule a jejich vztahu mezi sebou jsou studovány tak dlouho, že lze výsledky studií pokládat za důvěryhodné. Přesnost popisu jednotlivých znamení podle astrologie se uvádí na min 80 %.

A jelikož si každé ze znamení zaslouží svou velkou pozornost, budeme se dnes věnovat lidem narozeným na konci října a v měsíci listopadu. Konkrétně jde o období 23.října – 21.listopadu.

Pojďme obdivovat znamení Štíra

Podobně jako štíři, kteří se často skrývají pod kameny a v tmavých úkrytech jsou tito lidé uzavření a samotářští. Je velice těžké odhadnout jakou budou mít reakci na to, či ono. Vodní znamení štíra je ovládané planetou Mars. Ta těmto lidem přisuzuje důstojnost, cílevědomost, houževnatost a hlavně nespoutanost. Štíři jsou v tomto ohledu jedněmi z nejsilnějších znamení. Mají silnou vůli, nic je nezastaví, jsou vytrvalí, předvídaví a mají bystrého ducha. Dokáží odhalit zranitelnost druhých. Jsou velice přímí a říkají vše na rovinu. Vše, co řeknou je opravdové a upřímné.

Ctižádost je jim typická, umějí čekat na svou příležitost. K tomuto znamení patří i sebestřednost. Jsou zralejší a důkladnější než většina lidí a snaží se dostat pod povrch věcí i života.

Jako partneři bývají vášniví a přitažliví, není snadné jim odolat. Obvykle to jsou králové sexu a přistupují k němu s neobyčejnou lehkostí. Jsou citliví a ke svému druhovi potřebuji vnímat velké pouto a silné emotivní prožitky.

Více se ovšem můžete dozvědět na on-line seznamce TadyJsem.cz. Stačí se na tomto portále zaregistrovat a pak už jen vybírat z lidí, kteří k vám mají podle znamení blízko. Třeba to bude zrovna Štír.

Tak neváhejte. Není co ztratit. Řekněte všem TadyJsem…