Domů / PR / Hledáte kompaktní kolimátor? Skvělou volbou je Holosun AEMS

Hledáte kompaktní kolimátor? Skvělou volbou je Holosun AEMS

Pokud se věnujete sportovní střelbě, pravděpodobně jste již o kolimátoru slyšeli. Díky tomuto drobnému zařízení instalovanému na zbraň se můžete poměrně rychle zlepšit ve střelbě. A jaké vlastnosti nabízí?

Robustní konstrukce z kvalitního materiálu

Kolimátor pro pistole Holosun AEMS vás již na první pohled upoutá svým designem. Robustní konstrukce je vyrobena ze slitiny AL 7075. Navíc dokáže perfektně odolat případnému znečištění. 

Neodmyslitelnou součástí kolimátoru jsou krytky, díky kterým můžete kolimátor bez obav používat i v blátě. Po odklopení krytky se poté můžete těšit na čistý průhled. I přes své malé rozměry a nízkou hmotnost se tento kolimátor pyšní poměrně velkým polem záběru. Potěší i dostatečně velká tlačítka, která se vám budou příjemně mačkat i v rukavici.

Používá pokročilé technologie

Tento kolimátor vyniká také po stránce použitých technologií. Jejich zásluhou se přitom řadí do prémiové řady výrobků značky Holosun. Neodmyslitelnou součástí kolimátoru je například solární panel, který se stará o jeho průběžné nabíjení. 

V praxi poté využijete také funkci automatického vypnutí a probuzení pohybem.

Silná stránka kolimátoru? Jednoznačně osnova

Zdůraznit musíme také použitou osnovu, která se právem řadí k silným stránkám tohoto vybavení. Pokud si kolimátor správně nastavíte s ohledem na okolní podmínky, získáte krásnou a zřetelnou osnovu. Nastavit si přitom můžete ze 12 úrovní intenzity, z nichž dvě jsou určeny pro noční použití.  

Osnovu kolimátoru lze pohodlně přepínat mezi tečkou 2 MOA, tečkou + obrazcem 65 MOA nebo lze zvolit pouze obrazec 65 MOA.

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.