Domů / PR / Individuální doučování je investicí do budoucnosti vašich dětí

Individuální doučování je investicí do budoucnosti vašich dětí

Smysl doučování tkví v individuálním přístupu. Každé mladší dítě i starší žák má ve škole čas od času problém s výukou. Za příčinou většinou stojí nepochopení a následné špatné známky. Někdy za to také mohou z části i rodiče, kteří by měli děti vést tím správným směrem, ale neví, jak na to. Rodič pro pubertální děti nemusí být dostatečnou autoritou, takže vám moc možností nezbývá. Chcete, aby vaše dítě uspělo u přijímaček nebo nepropadalo z matematiky?

Oslovte odborníky, kteří přesně ví, jak se s dítětem učit

contents_paragraph_right_horizontal_zoom_140Škola Populo má v Čechách vybudované dobré jméno a učební techniky pomohly nejednomu žákovi. Vlastní učebny, které se nacházejí v klidném prostředí a žák není ničím a nikým rušen. Záleží na každém, zda se rozhodne pro jednu nebo pár učebních lekcích či soustavné doučování.

Jeden lektor tak připadá na jednoho žáka, takže mu věnuje maximální pozornost. Student je vděčný za to, že se mu dostává rozhřešení zapeklitých matematických rovnic i začarovaných anglických slovíček. Někomu jdou jazyky, druhému zase více logické uvažování. O tom je právě individualita jedince. Kvalitní výuka doučování Brno je založená na přístupech každému na míru a pomohla již hodně studentům – jsou dnes na pracovních místech, o kterých se jim dříve ani nesnilo. Proč? Našli cestu k vlastní seberealizaci a doučování se pro ně stalo investicí do budoucnosti.

Virtuální výuka, knihovny a učení s rodiči není totéž

Možná se vám nabízí i internet nebo kavárna, kde by se vaše dítě mohlo učit. Nicméně tento způsob výuky je nekomplexní. Dítě, které sdílí učení s vícero kamarády se dohromady nic moc nenaučí. Stejně nad otevřenou knihou diskutují o úplně jiných věcech, které se učení zrovna netýkají. To samé testy a výuka na internetu. Nikdy nevíte, jestli se vaše dítě skutečně věnuje tomu, čemu má. Stažený program na liště a hraní her, mu postup do dalšího ročníku nezajistí, stejně tak i úspěšné složení zkoušek na vysokou školu. A učit se s dítětem jako rodič po práci je velice namáhavé a málo efektivní. Zkoušelo to tak spoustu rodičů, ale většina to vzdala. Doučování Olomouc vám podává pomocnou ruku, tak ji bez ostychu přijměte, budeme za to velice rádi. Více informací najdete na www.skolapopulo.cz.

contents_paragraph_left_horizontal_zoom_141