Domů / PR / IrcaP – ručně vyráběné šperky a originální bižuterie

IrcaP – ručně vyráběné šperky a originální bižuterie

W W W . I P R I N U S . C O M

IRYNA PRINUSOVÁ – IrcaP 
IrcaP jsou ručně vyráběné šperky, jejichž výrobou se zabývám ve svém volném čase a je to pro mě jistým způsobem relaxace. Sama ráda nosím originální šperky, a proto zkouším různé techniky a materiály. Veškeré mé výrobky: náušnice, náhrdelníky, náramky a sady vyrábím různými technikami s použitím rozlišných materiálů. Používám především bižuterní komponenty, sladkovodní perly, minerály, korály, sklo a korálky.

IRCAP_JEWELRY

„DÁVÁM PŘEDNOST
ORIGINALITĚ,
PROTOŽE KAŽDÝ
JSME ORIGINÁL.“
IRYNA PRINUSOVÁ

Šperky a bižuterii vyrábím ručně, bez použitíforem, bez pevně stanovených barevných
poměrů, takže každý kus je jedinečným
originálem. Mohou se proto podobat pouze
tvarem, ale barevným provedením, odstínem nebo vzorem jsou vždy odlišné.
Stránky jsou průběžně aktualizovány, pokaždé najdete něco nového, výrobky nejsou sériově vyráběny, každý kus je jedinečný.
Závěrem mně nezbývá, než Vám popřát příjemné chvíle při prohlížení mých stránek a připomenout, že zakoupením mého výrobku se stanete majitelkou originálního, ručně vyrobeného šperku, který podtrhne Vaši krásu a osobitost. Pokud se Vám má bižuterie líbí, doporučte ji, prosím, svým přátelům a známým.
V případě jakýchkoliv dotazů, jsem Vám ráda k dispozici na: ip@pankracbc.cz

Pokud se Vám má bižuterie líbí, doporučte ji, prosím, svým přátelům a známým. V případě jakýchkoliv dotazů, jsem Vám ráda k dispozici: ip@pankracbc.cz

Na mých stránkách www.iprinus.com
prezentuji své ručně vyráběné šperky a originální bižuterii, kterou prodávám pod značkou IrcaP ve spolupráci se společností PBC. Společnost PBC byla založena v roce 2008 v Praze. PBC je malá společnost v rodinném duchu. Naším zájmem je především poskytovaní vysoké jakosti služeb a produktů. Každý výrobek prochází detailním ručním opracováním. Naprostá většina produkce je od značky IrcaP, tu navrhuje a modeluje designérka a výtvarnice, paní Iryna Prinusová.

KONTAKT
Webové stránky: www.iprinus.com
Fb: www.facebook.com/ircapjewelry
Instagram: www.instagram.com/ircap_jewelry
E-mail ip@pankracbc.cz