Domů / PR / Jak prodloužit životnost svého telefonu?

Jak prodloužit životnost svého telefonu?

Každý si přeje, aby jeho nový mobilní telefon vydržel „na věky věků“ a byl pořád v tak skvělé kondici jako po prvním zapnutí a načtení displaye. Je spousta možností, jak svůj telefon můžete ochránit právě vy. Teď už se nebudete bát každého pádu, nevzhledných pavučin a ostrých škrábanců. Poradíme vám, jak na to.

Jak je známo, výměna displaye bývá častokrát dražší než celý mobil. Ochraňte proto obrazovku svého telefonu a tím si ušetřete tisíce za nový mobil. Většinu lidé proto zajímají obaly na mobily. Jaká ochrana je nejefektivnější?

Jakou ochranu pro telefon zvolit?

  • Kryty na mobily – Kryty jsou vyráběny přesně na míru každého typu telefonu. Na trhu je nepřeberné množství těchto originálních obalů. Jejich funkce je nejenom ochranná, ale také designová. Můžete si vybrat stylové obaly – například barevné s kreslenými obrázky, či elegantnější jednobarevné s nějakým jemným vzorem. Možností je opravdu mnoho a záleží pouze na vás a na vašem vkusu, jaký kryt svému mobilnímu telefonu dopřejete.
  • Flipová pouzdra – Tyhle obaly na mobily jsou speciální tím, že dokáží ochránit nejenom display telefonu, ale také jeho zadní část. Navíc máte možnost si vevnitř uchovat doklady či různé vizitky, na které je po jeho otevření vyhraněn prostor. Nejlepší možná ochrana telefonu je zkombinování flipového pouzdra s tvrzeným sklem.
  • Tvrzená skla – Tvrzené sklo je nejlepším a nejúčinnějších ochráncem displaye vašeho mobilního telefonu. Dalo by se říci, že je to vlastně takový náhradní display. Ne nadarmo jsou tvrzená skla používány v poslední době mnohem častěji než obyčejné ochranné fólie. Pokud nosíte telefon v kapse, dokáže tohle sklo ochránit obrazovku před poškrábání klíčem či mincí. Velkou výhodou je jeho pohodlná aplikace – sklo prostě jenom přiložíte k displayi a jednoduše „přimáčknete“ – a celá jeho aplikace je dokončena.