Free songs
Home / PR / Jaký kolimátor vybrat na naháňky a útočnou dlouhou zbraň
Jaký kolimátor vybrat na naháňky a útočnou dlouhou zbraň

Jaký kolimátor vybrat na naháňky a útočnou dlouhou zbraň

Uvažujete nad pořízením kolimátoru, ale nevíte, jaký model si vybrat? V tomto článku vám prozradíme dva praktické tipy na kolimátory z nabídky Holosun. Jeden z nich je vhodný na naháňky, druhý oceníte v případě, že sháníte kolimátor na útočnou dlouhou zbraň.

Jaký kolimátor vybrat na naháňky

Chcete si pořídit kolimátor na společné lovy? V tom případě patrně vybíráte model, který lze nasadit na brokovnici, kulovnici nebo kombinovanou zbraň. Skvělou volbou je v tomto ohledu kolimátor Holosun HS510C, který vás hned na první pohled upoutá svým robustním provedením.

Kolimátor je zároveň při instalaci nízko posazený a vše podtrhuje jeho obrovská obrazovka. Ke kolimátoru si lze volně dokoupit také praktickou krytku, která jej ochrání při manipulaci i nepřízni počasí. 

Zásluhou špičkové baterie dokáže kolimátor vydržet v provozu až 20 000 hodin. Těšit se můžete také na vysokou odolnost vůči zpětným rázům. 

Jaký kolimátor vybrat na dlouhou zbraň

Pokud sháníte kolimátor na AR-15 nebo jinou útočnou dlouhou zbraň, doporučíme vám model Holosun AEMS, který se řadí k pomyslné špičce na trhu. Má velmi malé tělo a přitom nabízí perfektní pohled skrz kolimátor. Díky jeho montáži lze kolimátor použít i se zvětšovacím modulem. 

Kolimátor AEMS je důmyslně zpracován tak, abyste mohli pohotově střílet za každého počasí. O to se ostatně zaslouží průhledné výklopné flip-up krytky

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz

Scroll To Top