Domů / PR / Jednoduchá instalace Prestashopu

Jednoduchá instalace Prestashopu

PrestaShop je open source nástroj pro tvorbu internetového obchodu. Veškerý zdrojový kód lze libovolně upravovat a vytvořit tak jedinečný eshop na míru. Instalace Prestashopu je velmi jednoduchá. K tomu si přidejte i základní free šablony a máte ideální podmínky k vytvoření svého prvního internetového obchodu.

Jak nainstalovat Prestashop

Instalace Prestashopu je jednoduchá a zvládné ji každý. V prvním korku je zapotřebí stáhnout si PrestaShop, který nahrajete na FTP. To může chvíli trvat, neboť složka obsahuje hodně souborů. Následně zadáte do svého internetového prohlížeče název své domény a automaticky se vám spustí instalace PrestaShopu. Poté postupujete podle pokynů uvedené na obrazovce monitoru.

Prestashop nabízí esa v rukávu

nabizime-1V případě, že jste nespokojeni se základní nabídkou Prestahospu, můžete využít různé firmy, které nabízejí Prestahop programování na míru. Ty podle vašeho zadání vytvoří unikátní šablony či různé doplňky.

Prestahop kódování je velmi jednoduché a díky tomu, že se jedná o open-source nástroj, může vytvářet unikátní šablonky a pluginy skutečně kdokoliv. Na trhu však existuje plno firem, které se specialiují právě na PrestaShop a nabízejí prvotřídní služby v oblasti programování a spravování vašeho eshopu.

V případě, že si nevíte rady a potřebujete pomocnou ruku, máte na výběr z několika firem, které nabízí PrestaShop servis na míru. Díky tomu vždy dostanete produkt, který splňuje váš účel a nemusíte se trápit zkoušením vlastního řešení, které vám bere čas a energii. Jednoduše se obrátíte na profesionály v oboru, kteří se postarají o vaše řešení a vy se dále můžete věnovat svému podnikání.

Díky těmto vlastnostem je PrestaShop tak oblíbený. Je zdarma a nabízí hned několik možností, kterými lze upravit k obrazu svému. To vše rychle a levně.