Free songs
Home / PR / Jiří “jyrzzy” Vodrážka /Lockdown/ Rozhovor
Jiří “jyrzzy” Vodrážka /Lockdown/ Rozhovor

Jiří “jyrzzy” Vodrážka /Lockdown/ Rozhovor

  1. JIRKO, POSLEDNÍ ROZHOVOR JSME SPOLU DĚLALI JIŽ VÍCE NEŽ PŘED ROKEM. CO SE U VÁS ZA TU DOBU ZMĚNILO?

No, vidíte. Vy mi říkáte, že je to více než rok, co jsme spolu naposledy mluvili. To je strašný, jak to letí, připadá mi to jak minulý měsíc a proto pořád říkám, že nemám čas, abych se flákal. Tak jak už jsem avizoval při minulém našem setkání, připravuju to třetí CD a pochopitelně chci, aby bylo ještě lepší než to minulý.

  1. PO ČESKÉM INTERNETU SE ŠÍŘÍ NOVÁ, VAŠE PÍSEŇ, „LOCKDOWN“, KTERÁ POPISUJE VÝSTIŽNĚ ATMOSFÉRU, ŘEKNĚTE NÁM NĚCO BLÍŽ.

Mám už hotové nějaké písně a dvě z toho už jsem prezentoval na Facebooku a Youtubu i s vodeoklipama. První je „jyrzzy Vánoční“, kterou jsem narychlo udělal před Vánocemi na popud mého kamaráda, který mi tak trochu vyčetl, že spoustu interpretů má vánoční píseň a já žádnou, tak jsem k tomu sednul a za deset dní byla hotová se vším všudy včetně videoklipu. No, a tu druhou, jak se ptáte na ten Lockdown, jsem napsal trochu už z naštvání na tuto neutěšenou dobu korony nebo covidu, jak chcete, taky za velice krátkou dobu, včetně videoklipu.

Ohlasy jsou na obě písně (klipy) dobrý, tak jsem rád, že se to povedlo.

Posuďte sami:

  1. JAK SE VÁM DAŘÍ NEUPADNOUT DO PASIVITY BĚHEM LOCKDOWNU?

Pasivní během lockdownu vůbec nejsem, spíš naopak, protože, když nemůžeme nikam chodit, myslím do hospod na koncerty, divadla apod., tak zbývá více času na tu mojí muziku.

  1. MIMO NOVÉ PÍSNĚ LOCKDOWN MÁTE I DALŠÍ NOVÉ SKLADBY?

Ptáte se, co plánuju dál. Samozřejmě dokončit to moje třetí CD, kde bude opět hodně písní, většinou úplně nových a asi tři nebo čtyři moje starší v lepším zpracování, podobně, jako to bylo u mého druhého CD Vol 2. Doufám, že to stihnu do podzimu a uvidím dle možností doby, jestli bych neudělal někde opět koncert, při kterém bych ho pokřtil.

Moc díky za odpovědi. Chtěl byste něco vzkázat našim čtenářům?

Svým čtenářům a fanouškům, bych chtěl popřát hlavně hodně zdraví a ať nevěšej hlavu, „Zase bude líp a opět si to budeme užívat“.

Jiří “jyrzzy” Vodrážka

KONTAKTNÍ INFORMACE:

YouTube: https://www.youtube.com/c/JiříVodrážka-jyrzzy

FB: www.facebook.com/jyrzzy.cz

IG: https://www.instagram.com/jyrzzy/

Web: www.jyrzzy.cz

Email: vodrazka11@seznam.cz

Scroll To Top