Domů / PR / Kam vyrazit se staršími dětmi?

Kam vyrazit se staršími dětmi?

Výletování s malými předškolními dětmi, pokud destinaci přizpůsobíme jejich fyzickým schopnostem, je poměrně jednoduché. Navštívit rodinné zábavní centrum je sázkou na jistotu. Kam ale vyrazit se staršími dětmi? Atrakce pro děti v Ostravě nemusí spočívat jen v prolézačkách, houpačkách a hřištích. Virtuální realita v Ostravě naopak zaujme i puberťáky.

Virtuální realita zaujme celou rodinu

Virtuální realita je hitem současnosti. Samozřejmě není nutné kupovat hned dětem jejich vlastní set, to byste dosáhli spíš toho, že děti budou chtít být doma namísto toho, aby s vámi vyrazili ven. Naopak je zkuste nalákat na výlet do zábavního centra, kde si virtuální realitu vyzkouší. Výhodou je, pokud centrum nabídne také vyžití pro menší sourozence, protože pak se zabaví celá rodina.

Například areál Skalka nabízí více než 100 herních titulů, které si můžete užít v krásném prostředí a s moderním vybavením včetně hydraulické pohybové platformy. Připadá vám, že taková zábava pro děti v Ostravě moc nepřeje rodinným zážitkům? Omyl. Hry z virtuální reality je možné hrát v několika hráčích. Můžete se třeba rozdělit na týmy po dvou, nebo kooperovat proti jiným hráčům. Pokud vás multiplayerové hry nezaujmou, můžete se u VR střídat a zkoušet překonávat nejvyšší skóre ostatních.

Pro astronauty, historiky i umělce

Virtuální realita může být i zábavnou formou vzdělávání. Nemůže se váš teenager dočkat, až usedne za volant automobilu? Nechte ho nejprve si řízení vyzkoušet v realistickém simulátoru. Myslíte si, že vám doma roste budoucí astronaut nebo paleontolog? Není nic jednoduššího, než prozkoumat vesmír nebo dávnou historii ve VR.

Virtuální realita ale potěší i umělce. Co takhle prohlédnout si z jednoho místa všechny galerie světa? Pomocí VR ale mohou děti i chytit do ruky virtuální štětec a namalovat vlastní mistrovské dílo, aniž by se omezovaly velikostí papíru nebo množstvím barvy v tubě. Zkrátka a dobře, každý si najde něco pro sebe.