Domů / PR / Když prestižní obuv, tak Prestige

Když prestižní obuv, tak Prestige

Pracovní obuv či pracovní rukavice koupíte na tomto českém webu, který se specializuje na pracovní pomůcky pro svářeče, kováře, ale i další profese. Tato společnost nabízí výrobky, které splňují vysoké standardy české výroby, která sází vyloženě na poctivé české ručičky.

Obuv Prestige

Obuv Prestige se vyznačuje poctivou výrobou i zpracováním kůže, která je ověřena tradicí. Na všechny výrobky, které jsou prezentovány na repa.cz, byl vydán certifikát ES, který provedla zlínská akciová společnost ITC.

Za velkou objednávku se vám odvděčíme

Repa.cz si váží svých zákazníků, a to až natolik, že poskytuje množstevní slevy. Pokud tedy potřebujete jako firma kvalitní obuv pro své dělníky, neváhejte se obrátit na tento online shop, kde ušetříte. Tak například boty Prestige – těchto bot nabízí firma okolo dvaceti, přičemž každý z modelů se hodí pro jinou příležitost. Tento web tak není určen pouze pro dělníky a firmy, které dělníky vybavují v rámci pracovního oděvu, ale stejně snadno se zde obujete také na sport. Kompletní sortiment obuvi Prestige, který se zde nabízí, je určen nejen k běžnému chození, ale také právě ke sportování, volnému času, turistice a dalším aktivitám. Kromě toho si na tomto eshopu vyberou nejen dospělí, ale i děti.

Novinka Prestige Denim

Současnou novinkou v obuvi je Prestige Denim. tyto boty jsou vyrobeny z usňového materiálu ve vzhledu oblíbené klasické riflofiny. Od březne roku 2017 se nabízí tyto boty ve dvou variantách – jako šněrovací, anebo na suchý zip. Postačí si jen vybrat.

Další produkty

Celokožená pracovní obuv v podobě oblíbených a pohodlných farmářek se nabízí hned v několika barvách. Užijete ale také například montážní brašny, které jsou nezbytnou výbavou například instalatérů, anebo elektrikářů, ale i dalších profesí. Za sympatickou cenu si můžete pořídit model z přírodní usně, anebo syntetiky.