Domů / PR / Kožená kabelka je skvělý vánoční dárek pro manželku

Kožená kabelka je skvělý vánoční dárek pro manželku

Vánoce se kvapem blíží a rozhodně je nejvyšší čas nakoupit svým blízkým dárky. Určitě je to lepší s předstihem, než plašit dva dny před Štědrým dnem a koupit, co nám pod ruku přijde. Skvělým dárkem pro ženu (manželku či družku) je určitě kožená kabelka.

Kvalitní italské kožené kabelky nejsou sice extrémně drahé, přesto si je ženy běžně nekupují. Proč? Protože většinou samy na sobě šetří, aby měly děti novou obuv, manžel teplou zimní bundu, v lednici bylo především kvalitní jídlo, které nepatří k nejlevnějším a mnoho dalších věcí. Zkrátka a dobře drtivá většina maminek na sobě šetří a mít kvalitní koženou kabelku je sice jejich sen, ale ne priorita.

Proto máte nyní šanci udělat své polovičky šťastnějšími a odměnit je za jejich péčí o rodinu a nesobeckost. Jestliže vám kabelka přijde málo, můžete přikoupit i ještě i další dárky. Jaké?

Peněženka a pouzdro na doklady

Vždy je lépe nosit doklady a peníze odděleně. Ke kožené kabelce můžete tedy přikoupit ještě i kožené pouzdro na doklady a kvalitní peněženku. Pokud již přesně toto vaše žena má, zkuste třeba stylové kožené pouzdro na mobilní telefon. Kabelku tedy vybírejte tak, aby nebyl problém doladit i další doplňky.

Diář

Každá úspěšná žena, zaměstnaná maminka a zaneprázdněná manželka potřebuje diář. Je to většinou právě ona, kdo myslí na různé rodinné události, svátky a narozeniny. Proto potřebuje mít diář, aby tam vše měla zapsáno, mimo pracovních schůzek, třídních schůzek, kroužků dětí, návštěvy lékaře a spoustu jiných důležitých věcí.

Parfém

Další skvělý dárek, který můžete vložit do kabelky a překvapit tak svou ženu hned 2x je parfém. Jestliže nevíte, který je její oblíbený, pak hurá do koupelny či k jejímu toaletnímu stolku a už si zapište název. Možná ho však nosí stále v kabelce, pak nezbývá, než opatrně a tajně nakouknout a parfém si třeba mobilem vyfotit.