Domů / PR / Krytina COMAX taška MAXI je správnou volbou pro vaší střechu
created by dji camera

Krytina COMAX taška MAXI je správnou volbou pro vaší střechu

COMAX taška je ideálním řešením pro každou střechu. Jedná se o pevné, odolné a také velice lehké plechové šablony, které jsou vhodné jak na novostavbu, tak na rekonstrukci domu se šikmou střechou. Tuto jedinečnou střešní krytinu nabízí český výrobce STŘECHY COMAX®. Své výrobní a skladové prostory má u středočeského města Velvary, nedaleko sjezdu z dálnice D8. Další pobočku otevřel nově také v Jindřichově Hradci a v rámci expanze do zahraničí také v anglickém přímořském městě Bristol.

Proč jsou střechy Comax tak žádány?

Svým vzhledem připomíná střešní taška COMAX® MAXI klasické pálené střešní tašky. Důvodem lehkosti a zároveň vysoké odolnosti proti všem povětrnostním vlivům je použitý materiál, kterým je hliník. Krytina Comax® je proto vhodná do jakéhokoliv prostředí, zejména do drsných horských oblastí, nebo do okolí chemických provozů, případně do agrasivních přímořských lokalit. Právě nízká hmotnost plechových šablon usnadňuje manipulaci a jejich pokládku na střechu. Celá střešní konstrukce je díky lehkosti plechu Comax® velice málo zatěžována, jako je tomu u jiných druhů střešních krytin. Mimořádnou vlastností střechy COMAX je její 100% recyklovatelnost.

Povrchová úprava

Výrobce STŘECHY COMAX® má divizi Metal Trade Comax a.s., která se zaměřuje na moderní technologie povrchové úpravy plechů. Jedná se o lakování s povrchovou texturou, které eliminuje sluneční odlesky na povrchu střešní krytiny. U hliníkových plechů je možné této originální povrchové úpravy využít také v kombinaci s embosováním povrchu plechu „Stucco“. Tyto povrchové úpravy umožňují výrobci STŘECHY COMAX® nabízet zákazníkům vedle klasického vzhledu střešní krytiny také inovativní a neotřelé povrchové úpravy a pestrý výběr barevného provedení.

Doplňky

Pokud se rozhodnete pro plechové střešní krytiny COMAX, máte možnost si spolu s krytinou zakoupit i nezbytné doplňky, aby celkový dojem byl dokonalý. Ve stejném provedení jako je střešní krytina můžete mít i okapy, lavice pro práce na střeše, nebo střešní zachytávače sněhu.