Domů / Novinky / LÉKAŘSKÁ DIKTATÚRA: WHO volí komunistickou Severní Koreu do čela její výkonné rady

LÉKAŘSKÁ DIKTATÚRA: WHO volí komunistickou Severní Koreu do čela její výkonné rady

Světová zdravotnická organizace (WHO) zvolila svou novou výkonnou radu, v jejímž čele nebude stát nikdo jiný než komunistická Severní Korea. Zdravotnický orgán OSN rozhodl, že režim Kim Čong-una bude nejlépe obsazovat jeho Výkonnou radu, která se podle WHO „skládá z 34 osob, které jsou technicky kvalifikované v oblasti zdraví, z nichž každá je určena členským státem, který má byl zvolen do služby Světovým zdravotnickým shromážděním.“

Nejutlačovatelnější režim bude dikrovat zdravotní standardy

V příštích třech letech bude Severní Korea rozhodovat o veřejném zdraví jménem všech členských zemí WHO, včetně Spojených států. Znamená to, že Severní Korea bude mít na starosti další „pandemii“, která se rozpoutá? Určitě to tak vypadá.

Mějte na paměti, že o Severní Koreji se říká, že je jedním z nejutlačovatelnějších komunistických režimů na celém světě. Zatímco údajně pronásledovala a hladověla své vlastní lidi, země si vybudovala jaderný arzenál. Mezi další aspekty každodenního života v Severní Koreji údajně patří:

  • Nucená práce ve vězeňských táborech známých jako „kwanliso“, kde jsou zadržovaní týráni a týráni.
  • Nucené věznění v politických vězeňských táborech, kde jsou nepřátelé státu, včetně politických disidentů a jejich rodin, mučeni, hladověni a vystaveni dalším formám zneužívání.
  • Svévolné zadržování bez řádného procesu nebo přístupu k právnímu zastoupení, přičemž vláda zadržované osoby zadržuje po delší dobu bez formálního obvinění nebo soudu.
  • Veřejná poprava pro ty, kteří se domnívali, že se zapojili do špionáže, politického disentu a dokonce jen „neposlušnosti“ režimu.
  • Přísná omezení svobody projevu a jiných forem projevu, včetně držení a distribuce nepovolených materiálů (tj. zahraničních médií).
  • Kolektivní tresty pro rodiny jednotlivců považovaných za neloajální vůči režimu.

Severní Korea je dokonalým kandidátem na další „pandemii“ 2.0

Přečtěte si výše uvedený seznam ještě jednou a zvažte, do jaké míry se severokorejský komunistický systém shoduje se systémem, který vlády celého světa uvalily na své občany během koronaviru Wuhan (COVID-19).

Zvažte také, že COVID byl jen zkušební provoz pro další „pandemii“ 2.0, o které všichni od Billa Gatese přes Warrena Buffetta po Klause Schwaba slíbili, že brzy přijde.

Když si dáme dvě a dvě dohromady, zdálo by se, že WHO, když připravuje svou takzvanou Pandemickou smlouvu, zaplňuje štěrbinu příští globální diktatury nikým jiným než Severní Koreou, která se dokonale hodí pro ještě horší autoritářství. která brzy přijde jako další „globální nouze“.

Severní Korea se perfektně hodí, protože její systém vlády a občanského života je přesně tou šablonou, kterou chtějí globalisté vidět implementovanou po celém světě, včetně USA, jakmile přijde další „krize“.

Jinými slovy, jeden z nejděsivějších světových režimů bude brzy diktovat, jak bude zbytek světa reagovat na příští globální chaos, ať už to bude další „smrtící virus“ nebo odstranění sítě nebo něco horšího .

Jakmile přijde nový chaos, Severní Korea bude mít za úkol zavést a prosazovat nová pravidla, standardy a normy pro svět – a to, co se stalo během COVID, bude určitě vypadat jako bábovka.

„Je to stejná organizace, které je Biden připraven předat diktátorské pravomoci,“ napsal někdo v článku o jmenování Severní Koreje do této nejvyšší pozice WHO.

Zdroje:
https://www.thegatewaypundit.com/2023/05/world-health-organization-elects-communist-north-korea-its/
https://www.naturalnews.com/2023-06-02-who-elects-communist-north-korea-executive-board.html

Foto: Pixabay.com