Domů / PR / Lymfatická masáž pomáhá s imunitou, migrénami i nadváhou

Lymfatická masáž pomáhá s imunitou, migrénami i nadváhou

Starat se o své tělo je naší příjemnou povinností. Lymfatická masáž zde pomáhá správně nastavit fungování našeho těla tak, abychom preventivně působili na mnoho oblastí našeho zdraví. Pravidelné masáže dokáží vyřešit i některé zdravotní potíže, které nás již trápí.

Kam se vydat na lymfatickou masáž

Speciální lymfatické masáže si můžete dopřát v mnoha profesionálních studiích po naší zemi. Například wellness studio nabízející masáže v Praze má ve svém portfoliu také ošetření lymfy. Podobně je na tom i wellness v Ostravě, kde se tímto speciálním typem masáží také zabývají.

Jaké jsou přínosy lymfatické masáže

V mnoha oblastech našeho života máme možnost se pustit do jejich aktivního zlepšení. Pomocí vhodných metod tak máme možnost odčinit některá nevhodná rozhodnutí ve svém životě nebo nedostatečnou péči, kterou jsme našemu tělu dosud věnovali.

Pomáhá nastavit imunitu

Lymfodrenážní masáž přímo pracuje v náš prospěch. Přispívá totiž k odtoku lymfy a odstranění usazených toxinů v našem organismu. Aktivací lymfatických bodů se pozitivně ovlivňuje posílení naší obranyschopnosti.

Zmírnění otoků i prevence vzniku křečových žil

Lymfatická masáž má pro naše tělo i mnohé další pozitivní přínosy. Například se jedná o důležitou formu regenerace organismu po operacích. Masáž lymfy totiž pomáhá zmírnit následky operace i otokové stavy. Masáží lymfy stimulujeme její oběh, což preventivně působí proti vzniku křečových žil.

Podpora hubnutí

I při vaší snaze o hubnutí vám lymfodrenáž dokáže pomoci. Jelikož dochází k rozproudění lymfy, z těla se uvolňují nejen usazené toxiny, ale také přebytečná voda, kterou si tělo ukládalo. Tato speciální procedura pomáhá i při boji s celulitidou.

Lymfatický systém je klíčový pro naši obranyschopnost. Jeho vhodnou a pravidelnou stimulací se nám podaří zbavit naše tělo toxinů i dalších škodlivých látek.