Domů / PR / Masáže Martin v Praze vám přinesou relax a uvolnění

Masáže Martin v Praze vám přinesou relax a uvolnění

Také patříte mezi ty, koho velmi často bolí záda či hlava nebo se potřebujete uvolnit a zrelaxovat? Zavítejte do pražského  masážního salónu Martin, v němž si můžete vybrat z celé řady různých druhů masáží. Specialitou jsou především hloubkové zdravotní masáže, které však můžete kombinovat i s celou řadou dalších druhů, díky čemuž můžete dosáhnout výrazně lepších léčebných účinků.

Salón využívá i poznatky z tradiční čínské medicíny či psychosomatiky, které pomáhají zjišťovat pravé příčiny vašich obtíží a bolestí.

Vyberte si některou z těchto masáží

V nabídce masážního salónu je celá řada různých druhů masáží. Z nabídky salónu vybíráme:

Klasické masáže

Jsou ideální pro sportovce či ty, kdo prošli těžkou fyzickou zátěží. Jsou ideální volbou pro lidi, kteří mají sedavé zaměstnání nebo problémy s pohybovým aparátem. Díky klasické masáži lze dosáhnout úlevy od bolesti a k uvolnění pohybového aparátu.

Relaxační masáž

Ideální způsob, jak se uvolnit a ulevit si od stresu a napětí. Při masáži si krásně odpočinete a načerpáte potřebnou energii.

Lymfatická masáž

Díky této masáži dochází ke zlepšení lymfatického oběhu.

Antistresová masáž

Podporuje zklidnění organismu, je ideální pro ty, kdo procházejí stresovou zátěží a hledají klid, odpočinek a uvolnění.

Těhotenská masáž

Má pozitivní účinky nejen na nastávající maminku, ale i na dítě. Pravidelné masáže podporují hladký průběh těhotenství i porodu. Při masážích dochází ke stimulaci orgánů, na které je, během těhotenství, vyvíjen větší tlak.

Lávové masáže

Tento druh masáží je velice uvolňující a relaxační a to především díky teplu, které vydávají lávové kameny. Masáže podporují detoxikaci těla, zlepšují krevní oběh, podporují imunitní systém, uvolňují ztuhlé svaly a urychlují metabolismus.

Komplexní přehled jednotlivých druhů masáží a základních informací k nim naleznete na stránkách masazemartinpraha.cz.