Domů / Luxus / Motivace nebo jen sen? Luxusní bydlení v houseboatu za padesát milionů

Motivace nebo jen sen? Luxusní bydlení v houseboatu za padesát milionů

Položte sami sobě otázku, motivuje vás pohled na luxusní život k tomu, abyste byli úspěšnější?  Považujete luxus za snobství nebo za důkaz úspěchu? V každém případě si nelze užívat luxusu bez dosažení úspěchu. Úspěch lze porovnávat z různých úhlů pohledu, ale v současnosti jsou to hlavně peníze.

Kdo je má, ten se má dobře. Ten kdo je nemá, ten se může mít i lépe, ale nikdy neokusí jaké to je se vzbudit a vědět, že nejste v mínusu. Nebo také probouzet se na krásné luxusní jachtě kdesi v Karibiku, namísto neklidného probuzení v bytě panelového domu na periférii.

Problém mnoha lidí je ten, že mají velmi špatnou představivost a díky tomu jim chybí motivace. Můžete si to zkusit sami. U moře jste už jistě někdy byli a na loďce, nebo alespoň na šlapadle, jste také už pravděpodobně cestovali. Nyní si představte, že nejste na loďce, ale na jachtě, slyšíte šumění moře a jediná myšlenka, která vás trápí, je ta, jestli si dáte k jídlu humra nebo kaviár.

Motivací pro vás může být luxusní loď Vega 4. Jedná se o loď, která před 54 lety sloužila k převážení uhlí. Ačkoliv by byla dnes již považována za bezcenný šrot, tak investice 2,5 milionu dolarů z ní udělala luxusní sídlo na moři.

Houseboat 2Celá loď je dlouhá 130 stop a vypadá jako luxusní apartmá. Loď disponuje třemi dvoulůžkovými pokoji, velkou venkovní terasou a luxusními doplňky, které se rozkládají na ploše 2300 čtverečních stop prostoru.
Na lodi se nachází nejmodernější kuchyně, plně zásobený bar, šatna, visací krb, místnost se čluny i soukromá posilovna. Dokonce je k dispozici telefon na komorní z vedlejšího hotelu Rafayel. Loď kotví poblíž Londýna a důvodem ke koupení lodi, namísto zděného domu, je skutečnost, že život na moři je méně nákladné než na souši. Jediné za co je třeba platit, tak je palivo do nádrže, které vyjde jen na 3000 dolarů měsíčně.

Houseboat 4Už jste motivovaní? Pokud ano, tak si ale pospěšte a padesát milionů pokud možno rychle zaplaťte současnému majiteli, který ji nabízí. O loď Vega 4 je totiž obrovský zájem, rád by ji koupil například Bryan Adams nebo Sir Ranuph Fiennes.

Houseboat 5