Domů / PR / Nabídka obojků pro psy

Nabídka obojků pro psy

Při výběru záleží na několika faktorech, z nichž nejdůležitější je plemeno, velikost a hmotnost psa. Důležitý kritériem je také účel, k jakému chceme obojek používat. Nejčastěji se jedná o obojky na běžné nošení nebo na výcvik. Méně podstatné jsou barvy obojků, neboť v tomto případě opravdu platí „každý pes – jiná ves“. Ovšem mnohem podstatnější je materiál, ze kterého se obojky pro psy vyrábějí.

Kožené obojky pro psy

Výrobou kožených obojků pro psy se zabývá malá firma Dogmount s.r.o. v Uničově. Její pracovníky baví držet v rukou surovou kůži a cítit neodolatelnou vůni přírody. Kvalitní kůži pak přetvářejí převážně ručním šitím v originální pro psy. Původně se firma zaměřovala na zakázkovou výrobu potřeb pro koně a jezdce, později dodávala potřeby pro další sedláře, až nakonec převážila výroba potřeb pro pejsky i jejich páníčky a paničky. Jedná se hlavně o výrobu kožených obojků, kožených vodítek a dalšího příslušenství.

Výroba kožených obojků

Základem výroby obojků pro psy ve firmě Dogmount je poctivá česká sedlářská práce, ve které se uplatňuje řemeslná zručnost. Obojky pro psy se vyrábějí z nejkvalitnější hovězí kůže. Každý obojek lze upravovat na míru podle individuálních potřeb psa i jeho páníčka. Zákazník si může objednat na zakázku výrobu obojku pro malé, střední i velké psí plemeno. Na výběr jsou různé barvy kůže, nití, nebo si v nastavení obojku můžete vytvořit vlastní originální kožený obojek třeba se jménem psa.

Podkategorie obojků

Vedle základních jednobarevných obojků, které lze sladit s koženými opasky nebo vodítky, nabízí výrobce spoustu dalších obojků. Například jsou to obojky široké, dvoubarevné, stahovací, ostnaté či různé extra obojky pro psy. Dále jsou to obojky nýtované nebo černé obojky s cvoky. Luxusně působí typ Duo Biange s ručním prošitím, který vyniká kombinací bílé a přírodní hovězí hlazenice. Zákazník si může na obojek nechat vygravírovat jméno svého pejska. V nabídce jsou i netradiční barvy, jako jahodová červeň, oceánová modř, mechová zeleň nebo elegantní kombinace hnědé se žlutou barvou či bílé s černou. Dalšími typy jsou obojky s ostny, s bodlinami, s úchytem pro lepší ovládání, polostahovací a celá spousta dalších.