Domů / PR / Nákup, výkup či odhad starožitností? To vše ve stylovém obchodě v Praze

Nákup, výkup či odhad starožitností? To vše ve stylovém obchodě v Praze

Starožitné zboží patří mezi velmi oblíbené sběračské záležitosti. Na chuť starožitností však dnes přichází i milovníci zajímavých interiérů či osoby, které hledají něco extra, co má svou minulost a své kouzlo. Pokud hledáte pestrý výběr starožitností, jejich výkup či odhad, máme pro vás tip.

Kouzlo starožitností

Staré věci v sobě ukrývají jisté kouzlo. Například starožitný prsten či náhrdelník obdarovávanou potěší zvláštním způsobem. Nově zakoupený šperk v sobě totiž nemá takové kouzlo. Starožitnosti již mají svou zajímavou minulost a novému majiteli ji vždy rádi propůjčí.

Starožitné zboží

Do sekce starožitného zboží spadají například zlaté a stříbrné šperky, ale i české granáty, brilianty, diamanty, nejrůznější starožitné doplňky, mince, medaile, staré hračky apod. Starožitné zboží přitom může být skvělou volbou jako dárek i jako zajímavý doplněk v moderním interiéru.

Obchod v Praze

Pokud byste si rádi některý starožitný předmět či doplněk zakoupili, jsou pro vás ideální volbou starožitnosti Praha, které nejenže nabízí rozmanitý výběr starožitného zboží, ale zajišťují také výkup a odhad starožitností. Jedná se o velmi stylový starožitný obchod s jedinečnou atmosférou a tradicí, která čítá téměř 30 let.

Výkup a odhad

Obchod se starožitnostmi v Praze vám pomůže i v případě, že potřebujete ústní či písemný odhad starožitnosti. Možný je zde také výkup starožitností, přičemž je zboží vypláceno v hotovosti i přijímáno do komisního prodeje. Těšit se však můžete i na originální nabídku starožitností.

Rozmanitá nabídka

V nabídce nechybí šperky, obrazy, bytové doplňky, diamanty i brilianty, palné zbraně, staré fotopřístroje, námořní přístroje, hodinky, staré hračky apod. Starožitnosti v Praze vás tak potěší nejen zajímavou nabídkou starožitností a komplexními službami, ale i milým přístupem.