Domů / Novinky / Nejdražší prázdninové destinace na světě

Nejdražší prázdninové destinace na světě

Pomalu, ale jistě přichází zima, která do našich končin přinese chladný vítr, sníh, déšť a další neduhy, které sebou toto roční období přináší. Teď si představte, kdybyste měli neomezený rozpočet a chtěli byste vyrazit do teplých krajin. Zde vám přinášíme seznam destinací, které patří mezi ty nejluxusnější a nejdražší resorty na světě.

Seychely North Island:

Ostrovní ráj Seychely patří mezi top destinace již mnoho let. V poslední době však bohatým nestačí samotné ostrovy a vybírají si jen jeden speciální ostrůvek, který se tak vymyká ostatním. Hitem posledních let je totiž ekoturistika, kdy návštěvníci mohou poznat ostrov North Isladn v době, kdy tu nebyla ani noha.

Za dovolenou ve zdejších vesnicích, zaplatíte od padesáti do sta tisíc korun. Ocitnete se tak na místě, kde princ William a vévodkyně Kate měli líbánky. Za tak drahou dovolenou však nedostanete jen krásné prostředí, ale skutečné prvotřídní servis. Zdejší personál s vámi bude naprosto vše konzultovat. Večeře na míru, výlety a expedice na míru, wellness na míru, atd. Kromě toho všeho, budete na ostrově téměř sami, neboť počet míst je značně omezen.images

Petit St. Vincent perla v ráji

Soukromí a výjimečnost patří mezi nejcennější vlastnosti dnešní doby. Podobně je i na tom ostrov Petit St. Vincent, který spadá pod územní oblast Grenadini. Privátní ostrůvek nabídne skutečný ráj. Můžete se procházet po bílém písku, užívat si samotu v překrásné laguně či si dopřávat lahodné plody zdejšího ostrova. Na ostrově se nacházejí pouze bungalovy, které jsou od sebe odděleny tak, že nikoho nepotkáte, pokud to sami nebudete chtít. V případě, že budete chtít servis, vyvěsíte nad svůj bungalov vlajku, podle které dáte vědět, jaké služby si přejete. Za služby se platí a i zde si připravte peněženku naditou tisícovkami. Za jednu noc zde vypláznete kolem 15 tisíc korun.