Domů / PR / Nejstahovanější mobilní aplikace v roce 2021

Nejstahovanější mobilní aplikace v roce 2021

Mobilní hry se staly běžným mezinárodním koníčkem, který lidem umožňuje odpoutat se od rutiny a užívat si pestré aplikace, ať jsou kdekoli. K dispozici jsou klasické hry pro telefony i hazardní hry, kde hráči sázejí o skutečné peníze a vyhrávají působivé ceny. Při registraci v renomovaném kasinu obdrží uživatel uvítací balíček obsahující free spiny bez vkladu, který mu umožní prozkoumat hry v katalogu zdarma.

V roce 2021 hry neztratily na popularitě a AppStore zveřejnil seznam nejoblíbenějších aplikací na platformě, které si získaly srdce lidí.

Zaklínač: Zabíječ příšer

Hra byla vydána jako mobilní doplněk ságy o Zaklínači ve zcela novém stylu – jako aplikace podobná známé hře Pokemon Go. Úkolem hráče je projít městem a zničit padouchy.

Hra dopadla docela dobře – má jednoduchou hratelnost, příběh a dialogy, souboj s každým bossem má své vlastnosti. Nevýhodou však je, že meče a lektvary rychle docházejí a na další boj s příšerami musíte čekat několik hodin nebo si nakoupit zásoby v obchodě.

Hráči již do projektu během prvního týdne investovali přibližně půl milionu dolarů.

Návrat společnosti Contra

Návrat legendární série stříleček na Play Station s pokračováním pro mobilní zařízení.

Hráči se ujmou ovládání Billa Reisera a Lance Beana a ve více než 200 úrovních brání planetu před útoky příšer. Mezi přednosti aplikace patří úžasná grafika, skvělá hudba, zajímavé úrovně a bojový systém. Nevýhodou jsou občasné technické problémy a nekompatibilita se slabými zařízeními.

Úrovně vyžadují používání energie, která se každý den vydává v omezeném množství – je však možné si zdroj zakoupit za skutečné peníze. Některé úrovně jsou navíc tak obtížné, že je lze dokončit pouze s nákupem prémiových zbraní v obchodě.

Everdale

Novinka od špičkového herního vývojáře Supercell, který vydal takové velikány mobilního průmyslu, jako jsou Clash of Clans, Clash Royale a Brawl Stars.

Tentokrát se tvůrci odklonili od bitev a soubojů a zaměřili se na milou a pohodovou hratelnost – hráči musí postavit vesnici, usadit v ní obyvatele, potkat přátele z jiných světů a sdílet zdroje.

Stavba struktur trvá dlouho, stejně jako hledání vzácných zdrojů – můžete si však v obchodě zakoupit urychlovače a potřebné předměty nebo požádat o pomoc kamaráda.

Oficiálně je hra stále ve fázi vývoje, ale již má velký počet pravidelných návštěvníků.

Bombová pistole

Nejočekávanější novinkou letošního roku je kooperativní karetní hra v roztomilém kresleném stylu. Hráči musí používat svůj důvtip a logické myšlení, aby porazili své soupeře – mohou to být jak boti, tak skuteční lidé.

Za zmínku stojí, že ve hře prakticky nejsou žádné peníze navíc – není třeba kupovat další karty v obchodě nebo je vylepšovat za peníze, balíček je pro všechny hráče stejný a všichni účastníci u stolu mají stejné podmínky.

Stín smrti 2

Nádherná hra s nepopsatelnou atmosférou, skvělým soundtrackem a úžasnými animacemi. Hráč ovládá nindžu, který svou čepelí kosí démony. Hra obsahuje 6 jedinečných lokací a velké množství nepřátel, z nichž každý má jedinečné schopnosti a animace úderů.

Souboje s bossy zaberou více než hodinu, protože hráč se musí naučit základní útoky příšer a naučit se je účinně odrážet.

Trestání: Gray Raven

Vydání hry potěšilo fanoušky anime. Podle příběhu byla planeta zotročena zlými roboty, zatímco lidský život postupně vymírá. Hlavní hrdina musí bojovat proti zlu, důsledně procházet lokace a shromažďovat družinu věrných spojenců.

Vizuální stránka je skvělá – lokace, postavy, příšery a zbraně jsou vykresleny nádherně. Hra je vybavena dárcovstvím – za příplatek si můžete koupit nové společníky nebo kostýmy pro své oblíbené postavy.

Nekonečná noční můra: Podivná nemocnice

Hororová střílečka z pohledu první osoby, která nahání husí kůži i těm nejzkušenějším fanouškům žánru. Hráč ovládá agenta FBI, který se vydává na misi do psychiatrické léčebny, ale ocitá se zavřený v místnosti s šílenými monstry, která se ho snaží zabít na každém kroku.

Aby hráč přežil, musí se pohybovat tiše, skrývat se a utíkat před krvelačnými monstry. Nebudou chybět ani bitvy – v arzenálu hlavního hrdiny se objeví nože, pistole a samopaly, které mu pomohou ochránit život.

Současně nesmíte zapomenout na vyšetřování, nalezení dokumentů s podrobnostmi o nezákonném experimentu a zjištění, co se v nemocnici skutečně stalo.

Podtrženo, sečteno

Vývojáři her potěšili fanoušky mobilních aplikací příjemnými novinkami, které si během několika měsíců získaly oblibu. Díky moderním technologiím si uživatelé mohou užívat své oblíbené hry, i když jsou mimo domov – a to jak klasické, tak hazardní.