Free songs
Home / PR / Obdarujte své blízké kyticí z čokolády či ovoce
Obdarujte své blízké kyticí z čokolády či ovoce

Obdarujte své blízké kyticí z čokolády či ovoce

Rčení, že “Láska prochází žaludkem” dokonale dokazují čokoládové či ovocné kytice, které jsou zároveň i velmi originálním dárkem, jež potěší každého. Všechny druhy kytic se připravují v den předání a rozvážejí je kurýři nejen po Praze, ale po předchozí domluvě i na další místa.

Kytice z čokolády – originální dárek, který potěší každého

Čokoládové kytice, to jsou dokonalá spojení čerstvého ovoce a kvalitní lahodné čokolády a to jak bílé, tak i tmavé. Nechcete klasický narozeninový dort? Ale co tedy zvolit jako vhodnou variantu? Je to právě čokoládová kytice, která je ideálním dárkem nejen pro ženy, ale i muže a pro jakoukoli příležitost. Čokoládová kytice může být také dokonalou jedlou dekorací pro jakoukoli příležitost a oslavu. Kdo by odolal chutnému pokušení v podobě ovoce a kvalitní čokolády?

Kytice z ovoce – zdravá a chutná alternativa tradičních květin

Jedlé kytice z ovoce jsou originální a méně všední alternativou pro kytice běžné. Můžete je darovat i malým dětem či těm, kdo se snaží dodržovat zdravý životní styl. Ovocné kytice se vyrábějí z celé řady různých druhů ovoce. Naleznete zde ananas, různé druhy melounů, jablka, banány, kiwi nebo třeba pomeranče. Některé ovocné kousky se namáčejí do tmavé či bílé čokolády. Kytice se připravuje vždy v den předání a to z čerstvých a kvalitních kousků ovoce, díky čemuž je zaručena její čerstvost. Vybírat si můžete z celé řady kytic menších, které se aranžují do hrníčků, či velkých, pro jejich aranžmá se využívají různě velké koše a košíky. Velkou výhodou je i to, že ovoce, jež tvoří kytice, se neupravuje chemicky. Kytice může být pouze ovocná či v kombinaci s ovocem máčeným v čokoládě.

Společnost Frutiko

Pokud i vy chcete své blízké obdarovat tímto netradičním dárkem, využijte nabídku společnosti Frutiko, která se specializuje právě na výrobu ovocných a čokoládových kytic. Kytici připraví a doručí v den, který si předem domluvíte a na Vámi udanou adresu. Kytice lze objednat i online na e-shopu společnosti. Vybírat si můžete z celé řady zajímavých a originálních čokoládových i ovocných aranžmá.

Scroll To Top