Domů / Novinky / Plánuje WHO rozpoutat klimatické lockdowny jako další „pandemii“?

Plánuje WHO rozpoutat klimatické lockdowny jako další „pandemii“?

Nyní, když je podvod s koronavirem ve Wu-chanu (Covid-19) u konce, má Světová zdravotnická organizace (WHO) plné ruce práce s vymýšlením dalšího tyranského plánu v podobě dalšího kola blokování, tentokrát s cílem zastavit „změnu klimatu“. Nově navrhované změny Mezinárodního zdravotnického řádu (IHR) a tzv. Pandemické smlouvy začleňují to, co je známé jako přístup „jednoho zdraví“. Program One Health poskytne WHO absolutní „moc“ zahájit „klimatická uzamčení“ v době, kdy je „globální oteplování“ rozhodnuto být příliš velkou hrozbou, kterou nelze ignorovat.

„Ačkoliv je jazyk podvodu One Health vágní a matoucí, je nástrojem k vytváření sítí a spojení úsilí o centralizaci moci a kontroly, což je vždy cílem všech pánů na celém světě,“ uvedl Mac Slavo v Discern Report .

„Jakmile bude dosaženo této centrální moci, mohou být podobná opatření, která byla uložena v reakci na plandemii COVID, použita pro změnu klimatu, ztrátu biologické rozmanitosti, lidské nemoci, nemoci přenášené vektory a mnoho dalšího.“

Dalším globálním uzamčením bude uzamčení všech

Další kolo blokování, na které bude dohlížet WHO, bude mnohem horší než blokování covidu. Šéf WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus bude moci uplatňovat bezuzdnou autoritářskou tyranii na všechny na celém světě a nutit lidi, aby zůstali uvnitř a „zůstali v bezpečí“ na dobu neurčitou.

S pomocí umělé inteligence (AI) budou moci, které budou, schopné udržet vševidoucí pohled na každého za všech okolností – ve skutečnosti jste si nemysleli, že tyto mozkové implantáty AI jsou ve skutečnosti o „záchraně životů“ jako Elon Musk tvrdí, že?

Bill Gates a jeho nadace Billa a Melindy Gatesových jsou největšími sponzory WHO a řídí tyranskou politiku této organizace. Billy Boy se prostě nemůže dočkat, až vypukne další falešná „pandemie“, která uvrhne celý svět zpět do pekla – mimochodem mnohem horšího než covid.

Covid byl jen zkušební provoz toho, co WHO plánuje příště. Světové ekonomické fórum (WEF), řízené Klausem Schwabem, je také zapojeno do čela schématu, které Daily Exposé popisuje takto:

„Smlouva o pandemii WHO se nebude zabývat pouze pandemiemi. Globálně zavádí ideologii „Jedno zdraví“. Koncept uznává vzájemnou závislost zdraví lidí a zvířat a propojení s životním prostředím. Prostřednictvím této agendy Jednoho zdraví bude mít WHO pravomoc rozhodovat v záležitostech týkajících se životního prostředí (včetně emisí skleníkových plynů, znečištění a odlesňování), zdraví zvířat (např. hospodářských zvířat) a lidského zdraví (včetně očkování, sociálních determinant, atd.). a pohyb obyvatelstva). S těmito rozšířenými pravomocemi by WHO mohla snadno vyhlásit klimatickou nebo ekologickou nouzi a vynutit si uzamčení.

Omluvou pro celou tuto tyranii je, že k ní musí dojít, aby poskytla „paprsek naděje pro řešení našich globálních výzev“. Jinými slovy, planeta zemře, bylo nám řečeno, pokud nebudou všichni lidé kromě „elity“ uzamčeni a podrobeni genocidě.

Aby bylo možné řešit 14 „globálních výzev“, které identifikovala WHO – mezi něž patří potraviny, voda, bezpečnost, zabezpečení, zdraví půdy a „srovnávací biologie“, musí mocnosti převzít kontrolu nad vším, včetně nejen „lidí“. “, ale také „zvířata“, rostliny, vodní cesty a celé ekosystémy.

Aby se tato noční můra nenaplnila, musela by si kritická masa lidstva nejprve uvědomit, co se děje, a souhlasit se systematickým odporem. To zahrnuje „vymahače“, tj. orgány činné v trestním řízení, které si uvědomí, že pracují ve prospěch zla, což je přiměje změnit stranu a místo toho bojovat za lidstvo.

Zdroje:
https://www.naturalnews.com/2023-06-05-who-planning-unleash-climate-lockdowns-next-pandemic.html
https://discernreport.com/are-who-climate-lockdowns-coming/

Obrázek: Pixabay.com