Domů / Styl / Poker online: pár rad do začátku

Poker online: pár rad do začátku

Na první pohled se poker na živo a online ani moc neliší. Hlavně v pravidlech hry, ale online poker v sobě skrývá pár záludných věcí, které z něj dělají pocitově úplně jinou hru. Například online poker je mnohem akčnější, rychlejší, agresivnější než živá hra. Nový hráč má chvíli problém, než si na tyto drobné odchylky od živé hry zvykne. Nyní je zde pár rad do začátku, aby vás ty úvodní hry stály co nejméně.

Pokud jste začátečník nebo pokročilý hráč pokeru, který přešel ze živé hry do online světa, určitě se vám vyplatí ze začátku hrát více pasivně. Držte se zkrátka těch nejlepších kombinací, jako jsou vysoké páry, vysoké karty jako AK,KQ a nebo spojené karty jako JT,T9.

Poker Chips

To vám dá větší jistotu během hry a nebudete muset řešit během chvilky spoustu složitých rozhodnutí, které vás rozhodí na dlouhou dobu a sníží tak kvalitu vaší hry.

Hrajte s předem nastaveným limitem. Předtím, než usednete ke stolu, si jasně řekněte, kolik jste dnes ochotni prohrát. Napište si to na papírek na stůl, a jakmile stanovenou částku překonáte, odejděte od stolu. Spousta nezkušených hráčů a gamblerů přišla na buben jen díky malé disciplíně. To platí, ale i v případě kdy v rychlém sledu událostí vyhrajete značný obnos. V následném návalu štěstí, začnete hrát mnohem více volněji, než v předchozích kolech a tak se brzo může stát, že skončíte v mínusu a v lepším případě na nule.

Dostatek odpočinku je také velmi důležitá věc ve hře. Poker je velmi náročná hra jak na psychiku tak fyzičku, i když se to možná na první pohled nezdá. Neustálé soustředění na hru a dlouhé sezení na židli se podepíše na vašem stavu. Po x hodinách hry se zkrátka nebude cítit tak jako na začátku hry. Dostatek odpočinku a relaxace je proto velmi důležitý.

Myslete na tyto drobné rady, dodržujte je a uvidíte, že se vaše hra podstatně zlepší.