Domů / PR / Potřebujete parkovat na letišti v Praze? Známe nejlepší řešení

Potřebujete parkovat na letišti v Praze? Známe nejlepší řešení

Chystáte se letět z pražského letiště Václava Havla? Dostat se na něj dá pohodlně autobusem, ale je jasné, že pokud máte více zavazadel, může být pohodlnější vybrat si možnost dopravy autem až na letiště. Stejně tak při příletu zpět budete mít hned svůj vůz k dispozici a nejste vázáni tím, jak vám zrovna pojedou spoje. Jak to ale funguje s parkováním? Na kolik vás to vyjde a je potřeba si to dopředu zarezervovat? Parkovat na letišti Praha můžete pohodlně a bez potíží, poradíme, jak na to.

V klidu a bez potíží

Vyplatí se parkovací místa zarezervovat dopředu. Na webu Smile parking najdete Online rezervační formulář, který vás snadno provede celým procesem, a budete mít jistotu, že máte vše zařízené včas a na letišti proběhne předání bez problémů. Hned také zjistíte cenu a obratem poté obdržíte e-mailem potvrzení o rezervaci společně s dalšími instrukcemi.

Je to bezpečné?

Ano, parkování u letiště je velmi bezpečné a vaše vozidlo bude po celou dobu pod dohledem a v bezpečí. Na místě se pohybuje nejen ostraha, ale celý prostor je také oplocen a chráněn

infračervenými paprsky. Navíc je provozovatel hlídaného parkování pojištěn, takže se nic nemůže stát.

Dopřejte svému vozu i něco navíc

Pokud chcete, je možné doobjednat si i doplňkové služby, které se o váš vůz postarají ještě lépe. Můžete si objednat třeba venkovní mytí, čištění interiéru nebo jakékoliv jiné úklidové služby – vše záleží na vás a na vašich potřebách.

Co se děje po návratu?

Vaše vozidlo bude připraveno k odjezdu přesně na čas, který si dohodnete. Je samozřejmě možné čas změnit dle plánovaného zpoždění apod. Nikde nebudete muset svůj vůz hledat a ani se strachovat o to, zda jej najdete v dobré kondici. Bude připraven na odjezd a vy si budete moci dovolenou užít až do samotného konce bez stresu a obav. Využijte možnosti parkování na letišti na maximum a užijte si klidný odpočinek.