Domů / PR / Pracovní oděvy a obuv

Pracovní oděvy a obuv

Být kvalitně a přitom pohodlně oblečen, je základem každé činnosti. Zejména to platí pro pracovní oděvy, které lze rozdělit podle několika kritérií. Tak například jiné pracovní oděvy jsou potřeba pro práci uvnitř a jiné do venkovního prostředí.

Zejména pro pracovníky provádějící svou práci za každých klimatických podmínek, včetně zimního období, jsou důležité kvalitní pracovní bundy. Základem dobré pohody ale i bezpečnosti je pracovní obuv. Výrobky, které nabízí společnost INZEP CENTRUM, s.r.o., splňují náročné požadavky na kvalitu, dlouhou životnost, bezpečnost i pohodlí. Ze širokého sortimentu si vybere úplně každý. Pro snadnější orientaci jsou pracovní boty rozděleny do kategorií podle typu obuvi nebo podle stupně ochrany.

Rozdělení pracovní obuvi

Podle typu rozeznáváme obuv na polobotky, kotníkové boty, sandály apd., podle stupně ochrany pak na bezpečnostní obuv S1, S1P, S3 nebo obuv protipořezovou, určenou zejména pro lesníky a jiné pracovníky, kteří při své práci používají řetězovou pilu. Pokud budete vybírat pracovní boty pro sebe, nebo pro dělníky ve své firmě, můžete si výběr usnadnit využitím filtrů, které vám pomohou filtrovat pracovní boty například podle typu obuvi, barvy, velikosti, požadovaných vlastností nebo příslušných norem. V nabídce webu Inzep.cz najdete i tabulku velikostí obuvi s popisem základních norem.

Pracovní oděvy

Pracovní obuv ovšem není jedinou náplní společnosti INZEP CENTRUM, s.r.o., která se zabývá nejen prodejem, ale i výrobou pracovních oděvů, a to dokonce i na míru podle zadání zákazníka. Tato kategorie zahrnuje pracovní oblečení chránící pracovníka pouze proti ušpinění nebo mírnými klimatickými vlivy. Můžete využít i filtrů a vybírat si tak snáze a rychleji podle velikosti, druhu materiálu, gramáže, střihu nebo barvy.

V nabídce najdete i speciální pracovní oděvy, jako jsou například protichemické, nebo oděvy určené vyloženě pro svářeče, kuchaře a další profese. Další kategorií jsou ochranné pracovní oděvy, chránící pracovníky proti nebezpečnému pracovnímu prostředí. Do této skupiny patří například oděvy nehořlavé, jednorázové, zimní, reflexní či nepromokavé. Pomocí filtru si můžete vybírat i tyto oděvy podle norem a dalších parametrů.