Domů / PR / Přemýšlíš nad změnou zaměstnání a tvým koníčkem je IT?

Přemýšlíš nad změnou zaměstnání a tvým koníčkem je IT?

Chodíš do práce jen proto, že musíš? Tvá aktuální práce tě nenaplňuje, prostředí v zaměstnání není příjemné a s kolektivem si nerozumíš? Je čas na změnu. Pokud je tvým koníčkem IT, máme pro tebe atraktivní nabídku. Staňte se součástí týmu U&SLUNO!

Firma U&SLUNO je dynamická softwarová a konzultační firma poskytující poradenské a konzultační služby v oblasti retailu, logistiky a distribuce. Kromě toho se zabývá informační technologií , tedy pracuje s technologiemi, jako je PL/SQl, JAVA, PHP či C#. Firma se zaměřuje na inovativní řešení, která pomáhají obchodníkům zlepšit jejich IT procesy a fungování.

Staň se součástí týmu U&SLUNO i ty! #joinus

Proč se stát součástí týmu U&SLUNO

Důvodů, proč se stát součástí týmu U&SLUNO, je nespočítaně. Pokud je IT tvůj koníček, v němž se chceš zdokonalovat a rozvíjet a v němž máš už nějaké zkušenosti, neváhej a přidej se do týmu. Pokud v sobě navíc neustále pěstuješ chuť pracovat, jsou právě tobě dveře otevřené.

Kromě toho se budeš radovat z různorodé práce. Stereotyp je tabu, samotný pracovní kolektiv je velmi příjemný, stejně jako každý kolega sám o sobě, což ostatně přispívá i k domácí, velmi milé atmosféře, v níž se ti bude dobře pracovat.

Pro jakou pozici jsi stvořený ty?

Aktuální seznam volných pracovních pozic najdeš na joinus.cz. Rozhodneš se stát programátorem nebo se staneš specialistou softwarových aplikací? I když firma sídlí v Ostravě a ty nemáš své trvalé bydliště v Ostravě či v Moravskoslezském kraji, nezoufej. Firma nabízí možnost Home Office.

Tak neváhej a staň se součástí firmy, která to má skvěle našlápnuto! #joinus