Domů / PR / Přírodní způsoby, jak vyzrát na vrásky

Přírodní způsoby, jak vyzrát na vrásky

Začíná se na vašem obličeji projevovat stárnutí? Vrásky už nedokážete na prstech jedné ruky spočítat? Pak přemýšlíte nad tím, jak pozastavit jejich množení se či jak je alespoň minimalizovat. Do boje je ideální vyslat kolagenové doplňky stravy. Zejména hydrolyzovaný kolagen, který je pro tělo tím nejšetrnějším, nejlepším a nejlépe vstřebatelným, navrátí pokožce její pružnost a pleti ztrácející se elasticitu. A když k tomu přidáte přírodní způsoby, jak vyzrát na vrásky, zanedlouho se budete těšit z mladě vypadajícího vzhledu.

Vitamín E pleť dokonale regeneruje

Dermatologové většinou doporučují zaměřit se na vyšší příjem vitamin C a E. Zatímco takzvané “céčko” podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v těle, vitamin E zase podporuje pokožku v její regeneraci. Navíc umí vylepšit tón pleti, napíná obličejové kontury a také zmenšuje vrásky.

Vitamin E lze užívat ve formě doplňků stravy, ale lze ho sehnat i v tekuté formě v lékárnách. V takovém případě ho přidávejte třeba do běžně používaných produktů na péči o pleť. Anebo si rovnou takové výrobky pořiďte, které už zmiňovaný vitamin obsahují.

Jedlá soda dokáže pleť očistit

Aby vrásky neměly prakticky žádnou šanci, měli bychom o pleť dobře pečovat. Zanedbaná pleť je také velmi brzy plná vrásek. Proto to zkuste s jedlou sodou. Tu je důležité vždy přimíchat do konkrétních pleťových masek. Smíchejte ji například s bílým jogurtem předtím, než ji nanesete na obličej.

Jedlá soda je skvělá na celkové očištění pleti. Dokáže revitalizovat pleť, také podporuje regeneraci nových kožních buněk. Dalším skvělým bonusem je, že pleť naprosto fantasticky zpevní a zjemní na dotek.

I brambory čarují

Ptáte se, jak s vráskami bojovaly naše babičky a prababičky? I ty samozřejmě dbaly na to, aby vypadaly stále mladě a krásně. Jenže nebyla jim nabídnuta taková široká škála produktů, která dnes na nás vykukuje z nejedné výlohy kamenného obchodu. Veškerou svou důvěru ale vkládaly do obyčejných brambor, které jsou skvělým lékem na opětované získání mladistvého vzhledu. Stačí si z nich připravit bramborovou masku nebo si na obličej přiložit nastrouhané brambory.