Domů / PR / Problémy s erekcí je vhodé řešit včas

Problémy s erekcí je vhodé řešit včas

Zaznamenali jste problémy s erekcí? Ať už jde o krátkodobý nebo dlouhodobý problém, takové problémy mohou narušit fungování vztahu. Když je krize krátká, většinou se nic neděje, ale pokud problém trvá dlouho, partnerka může začít hledat uspokojení jinde nebo může vztah zcela zaniknout. Samozřejmě je na místě prevence, tedy dělat vše proto, aby problém nevznikl, dostatečně spát, vybýbat se stresu, sportovat a zdravě jíst. Pokud je však problém akutní, je třeba ho řešit.

Jak vám pomůže urolog?

Jakékoliv problémy s intimní oblastí řeší urolog, včetně těch sexuálních problémů. Jeho návštěvy se nebojte, je zvyklý řešit erektilní dysfunkci. Důležité pro vás je, aby vás prohlédl a zjistil, jestli není problém s erekcí vyvolaný nějakým zdravotním stavem. Pokud ne, obvykle vám předepíše léky obsahující sildenafil. Jak zřejmě tušíte, jedná se o Viagru. Také se často předepisuje lék s obsahem tadalafilu, například Cialis.

Je možné získat léky bez předpisu

Výrobce Viagry Pfizer má patent, který se vztahuje i na evropské země, ale jsou země, kde tento patent neplatí, jde třeba o Indii. Můžete si zde koupit lék Kamagra, který je generikem Viagry, jde tedy o lék se stejnou účinnou látkou, ale jiným názvem. Léky Kamagra jsou známé po celém světě a ačkoliv si je v lékárně koupit nemůžete, na internetu si je lze snadno objednat. Zapomeňte na jakékoliv pofidérní inzeráty, produkty Kamagra se dají snadno pořídit v eshopech, které fungují jako prostředníci a zajistí vám originální produkty společnosti Ajanta Pharma (výrobce Kamagry). Na rozdíl od Viagry je Kamagra dostupná ve více formách, nemusíte tedy pouze polykat tablety, ale můžete si dát poživatelný Kamagra gel, cucací bonbóny nebo i šumivou Kamagru. Takové formy mají rychlejší vstřebávání a tím pádem i rychlejší nástup účinku. Účinek pocítíte nejpozději do půl hodiny, erekce se však neobjeví sama, je zapotřebí vzrušení a stimulace penisu, následně můžete pocítit silnou a dlouho trvající erekci. Vhodným místem, které zajišťuje Kamagra prodej je eshop Kamagraprodej.net.