Domů / Novinky / Sedm rockových balad, po kterých vám zvlhne oko

Sedm rockových balad, po kterých vám zvlhne oko

Pokud se chystáte na romantickou večeři u vás doma s dívkou, kterou chcete na jednu noc nebo na celý život, stoprocentně se vám to povede, pokud jí pustíte jednu z těchto nesmrtelných vypalovaček, po kterých zvlhne nejedno oko.

První místo obsadil hit o Pearl Jam zvaný Come Back. Tato romantická písnička má českou podobu vypalovačky Miláčku vrať se a dáme to znova. Na grunge rock není nikdo povolanější než tato kapela ze Seatllu. Pokud si ji chcete usmířit či obměkčit do budoucna, pusťte jí tento song a úspěch máte v kapse.

Jimmy Eat World a písnička Hear You Me je zapsána jako jedna z písní, která předběhla svou dobu. Na mysli máme styl zvaný „emo“ a i když má tato písnička své kvality je tak trochu prababičkou tohoto stylu. Pokud tedy cílíte na puberťačky, které mají temné oční stíny a smutný život, touto písničkou jim ho zaručeně zhoršíte a toho si oni cení.

Pink Floyd je nesmrtelnou skupinou. Není tedy divu, že tato klasika nebude v našem listu chybět. Jejich song Wish You Were Here je po okraj nabitý emocemi a i tomu největšímu drsňákovi pod sluncem vykouzlí slzu v oku. Ve vašem romantickém playlistu by zaručeně neměla chybět.pearl jam

Jon Bon Jovi a jeho postel z růží klátí hitparády už pěknou řádku let. Přestože písnička Bed Of Roses brázdí hitparády delší dobu, stále je napěchovaná emocemi. Tato přeslazená balada je jako stvořena pro všechny romantické ženy, které touží po pravém rytíři na bílém koni. Další skladba, která během večera prostě musí zaznít.

Legenda, která je absolutním hitem a díky její velikosti nemůže být zapsána v našem žebříčku, protože je to absolutní elita, je píseň Girl, You´ll Be A Woman Soon od Urge Overkill. Tento song si zasloužil svoji popularitu především díky filmu Historky z podsvětí aka Pulp Fiction. Jakmile zazní tento song, vyzvěte dívku k tanci tělo na tělo a pomalu se odploužete do ložnice. Smyslná noc plná vášně právě začíná.