Domů / Novinky / Tato talentovaná pekařka vytváří dorty, které vypadají jako z kresleného filmu

Tato talentovaná pekařka vytváří dorty, které vypadají jako z kresleného filmu

Pekařka na částečný úvazek vytváří impozantní 2D dorty, které vypadají jako kresby přímo z kresleného filmu. Amy Bicknell byla inspirována k vytvoření vlastního kresleného dortu poté, co spatřila jeden obrázek na internetu. Její první pokus o dort byl náročný, protože normálně nepracuje s fondánovou polevou z krystalového cukru a vody (Raději používala ganache na smetaně). Ale její animované dorty se brzy staly neuvěřitelně populární.

Skutečně unikátní dorty

Amy z Manchesteru v Anglii založila pekárnu s názvem Amy’s Little Cakery v dubnu 2020, aby měla nějakou zábavu v době covidových zákazů a lockdownů. Původně neměla v úmyslu dorty skutečně prodávat.
Amy’s Little Cakery – Instagram

„Vytvořila jsem stránku pro své dorty. Rychle jsem si získala příznivce a pak už to šlo samo. Nikdy jsem nečekala, že můj účet poroste tak rychle, ale měla jsem velké štěstí, že jsem mohla pracovat jako ambasador značky u několika úžasných společností. Miluji to, co dělám, a považuji to za kreativní uvolnění z velmi stresující práce.“

Amy’s Little Cakery – Instagram

Amy’s Little Cakery používá ke sdílení svých výtvorů účet na Instagramu, kde nashromáždila přes 120 000 sledujících. Amy doufá, že její projekty inspirují další pekaře, aby se pustili do této módní dekorace dortu.

Amy’s Little Cakery – SWNS

„Lidé si dorty rádi dlouze prohlížejí, protože vypadají jako nakreslené. Miluji iluzi, kterou si můžete udělat z dortu, a doufám, že dokážou lidi rozesmát.“

Foto: https://www.instagram.com/amys.littlecakery/