Free songs
Home / PR / Vítá vás operační systém Windows 10. Ještě ho nemáte?
Vítá vás operační systém Windows 10. Ještě ho nemáte?

Vítá vás operační systém Windows 10. Ještě ho nemáte?

Počítač bez operačního systému by nefungoval. To ví dnes už každý žák základní školy. Je ale důležité zvolit pro svůj počítač ten správný operační systém. Samozřejmě, že nejlepší bude Windows 10. Pořídit ho můžete za příznivou cenu od společnosti ruzovka.cz. V případě, že si netroufáte na instalaci operačního systému Microsoft Windows 10 sami, i to za vás ruzovka.cz vyřeší. Budete-li si to přát, Windows 10 vám nainstaluje. V opačném případě vám bude doručen bez media, prostřednictvím DVD či flash disku. Záleží na vašich preferencích. V nabídce společnosti ruzovka.cz jsou stále ještě operační systémy Microsoft Windows 7 a Microsoft Windows 8. To pro všechny případy, že by váš stávající počítač Windows 10 nezvládl.

A co Microsoft Office 2019, ani ty nevlastníte?

Windows 10 si zaslouží také nejnovější kancelářské Microsoft Office, tedy Office 2019. Existují různé verze. Takže můžete volit mezi Office 2019 určené podnikatelům, studentům nebo pro domácnost. Ve všech případech vám bude k dispozici textový editor Word, tabulkový procesor Excel a nástroj pro tvorbu prezentací PowerPoint. Pokud tedy nejnovějšího zástupce kancelářských balíku od společnost Microsoft ještě nevlastníte, určitě tento deficit eliminujte. Microsoft Office 19 se všemi svými novými funkcemi a updaty vám zajistí snadnou a efektivní práci.

Vybavte svůj počítač ještě CAD a Adobe a budete mít vyhráno

Když už jsme probrali Windows 10 a Office 19, je dobré se zastavit u CAD a Adobe. Oba programy vám usnadní vaši práci CAD – počítačem podporované navrhování i Adobe Photoshop. Ztvárněte vše, co si dokážete představit. Získejte trvalou licenci Adobe Photoshop CS6 pro Windows nebo Adobe Photoshop CS6 (trvalá verze) MAC + DVD. Oboje bez jakýchkoliv dalších měsíčních poplatků.

Scroll To Top