Free songs
Home / PR / Vybrat vhodnou podlahu není tak lehké
Vybrat vhodnou podlahu není tak lehké

Vybrat vhodnou podlahu není tak lehké

Když vybíráte novou podlahu do interiéru, může to být větší oříšek, než se zdá. Někteří lidé mají o své volbě jasno a už mají vybranou ideální podlahu, která se bude v jejich interiéru nejlépe vyjímat. Pokud si však nejste jistí, je vhodné zjistit, jaké druhy podlah existují, porovnat je mezi sebou a následně zvolit vhodný typ podlahy. Jaké podlahy patří mezi nejpopulárnější?

Dřevěné parkety

Dřevo je neoblíbenějším prvkem v interiéru, je z něj vyrobený nábytek a lidé se snaží mít v domácnosti co nejvíce přírodních materiálů. Dřevěné parkety působí luxusně a hodí se do starších i do moderních interiérů. Když o něj dobře pečujete, vydrží krásné velmi dlouho. Pokud už máte staré parkety, které vržou a vzhledově nejsou pěkné, je nejvyšší čas je vyměnit za nové. Dřevěné parkety můžete mít z různých druhů dřeva, mohou být v různých odstínech a také mohou být skládané v různých vzorech, třeba ve vzoru rybí kosti, šachovnice, šestihranu a další. Zde můžete o dřevěných parketách zjistit více.

Laminátové podlahy

Oblíbenou náhradou dřevěných parket jsou laminátové podlahy. Jsou populární volbou pro moderní interiéry a může za to zejména skutečnost, že se nabízí v mnoha vzorech i barevných provedeních. Jsou krásné a pohled a laik by nepoznal rozdíl mezi parketami a laminátovými podlahami. Populární jsou také pro svou odolnost, používají se nejen v domácnosti, ale také v komerčních prostorech, kde se pohybuje mnoho lidí, třeba i v restauracích. Jsou odolné proti nárazu i poškrábání, mají dlouhou životnost a není třeba se o ně nijak starat. Můžete si vybrat takové provedení podlah, které bude ladit třeba s vaším nábytkem. Velmi rychle se skládají a tím pádem nabídnou velmi snadnou realizaci v co nejkratším čase. Pro více informací klikněte zde.

Scroll To Top