Domů / PR / Vyrazte letos do Španělska a projeďte ho na motorce

Vyrazte letos do Španělska a projeďte ho na motorce

Honí se vám hlavou letošní dovolená a přemýšlíte, kam se vydat? Pokud máte rádi notnou dávku dobrodružství a adrenalinu, máme pro vás jeden tip. Vydejte se do Španělska a projeďte jej na motorce. 

Kam se ve Španělsku vydat

Španělsko jako takové pravděpodobně není třeba dlouze představovat. Tato země v sobě má spoustu pokladů, od historických měst, přes krásné pláže až po vysoké hory. Pokud si ji budete chtít prohlédnout ze sedla motorky, můžete se vydat třeba do španělské vesničky Seradilla, která se nachází kousek od Plasencie.

V této vesničce najdete základnu motoškoly, která umožňuje zapůjčení motorky ve Španělsku přímo od českých instruktorů. Pokud se pro ni rozhodnete, nebudete se muset obávat případné jazykové bariéry. Na základnu vás v případě zájmu dopraví rovnou z madridského letiště, abyste nemuseli nic řešit. 

Jaké motorky jsou zde k dispozici

Na výše zmíněné základně si můžete vybrat hned z několika různých motorek. Konkrétně se jedná o tyto stroje: BMW F 750 GS, BMW F 850 GS, BMW R nine T Pure, BMW R nine T Scrambler a 2 BMW R 1800 Classic.

Velkou předností této motoškoly je fakt, že si můžete každý den půjčit jinou motorku. Díky tomu si vyzkoušíte několik různých strojů a jedna motorka vás jen tak neomrzí.

Kolik vás taková dovolená bude stát

Finální cena takové dovolené se samozřejmě odvíjí od vašich požadavků na ubytování a stravování. Vybrat si můžete nízkonákladovou, ale i finančně náročnou variantu.

Co se týče půjčovného samotné motorky, zaplatíte za něj 4 500 Kč za celý den jízdy. Konečnou cenu zájezdu tedy opět ovlivňuje to, kolik dní budete chtít na motorce jezdit. 

Více informací ze světa motorek najdete na www.prijdteseprojet.cz.