Domů / Cestování / Vyrazte na Lužnici s půjčenou lodí
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vyrazte na Lužnici s půjčenou lodí

Lužnice je úchvatná 208 kilometrů dlouhá řeka, která teče pomalu a je doslova lákadlem pro vodáky. Jak zkušení, tak i začínající vodáci zde mohou zažít krásné dobrodružství. Stačí jim k tomu jediné, to správné vybavení. To, co však skutečně potřebujete, je dostat se pouze k řece, ostatní už vám zajistí půjčovna lodí Dušan Jakubec, která se postará nejen o půjčení lodí a veškerého vybavení, ale také o cenné rady.

Půjčovna lodí na Lužnici

Půjčovna lodí na Lužnici je nejlepším přítelem všech jihočeských vodáků i všech vodáků z různých koutů naší země, kteří se rozhodli vydat na tuto řeku.

Pokud nemáte s půjčováním lodí příliš zkušeností, budete velmi nadšení. Jde o levnou záležitost, půjčení lodí je velmi výhodné. Nabízí se vám kvalitní plastové kánoe mnoha typů, konkrétně jde o kánoe Vydra, Samba, Tukan a kajaky Bert. Půjčit si můžete i rafty Colorado. Jelikož vám půjčovna půjčí i kompletní vybavení, od plastových barelů až po plovací vesty, jediným potřebným vybavením pro vás bude především dobrá nálada, o kterou však zajisté nebude nouze. Kánoe jsou opatřeny houbou a koníčkovacím lanem. Výhodou je, že se nemusíte starat prakticky o nic, půjčovna vám lodě doveze až k vodě. Může přepravit i vás a vaše zavazadla. Najednou může přepravit 18 kánoí a až 8 osob. Pokud vás bude více, zajistí i autobus. Až skončíte vaši plavbu, půjčovna si pro lodě zase přijede. Pokud vás Lužnice zaujala, měli byste vědět, že si zde můžete užít jak krátké jednodenní, tak i vícedenní výlety. Může jít o perfektní výlet i pro rodinu s dětmi. Co se týče plánování trasy, s tím si nemusíte dělat starosti, půjčovna vám doporučí vhodnou vodáckou trasu. Díky půjčené mapce budete také vědět, kde jsou tábořiště, kempy a jezy.

Nejen Lužnice, ale i další řeky

Doporučujeme navštívit stránky půjčovny lodí Lužnice, kde naleznete všechny potřebné informace. Půjčovna lodí Jakubec byla založena už v roce 1998 a s půjčováním lodí má tedy dlouholeté zkušenosti. Můžete se těšit na nadstandardní přístup i služby. O parkování si starosti dělat nemusíte, můžete zdarma zaparkovat přímo v areálu půjčovny, postarají se také o uskladnění vašich batohů. Půjčovna tu není jen pro půjčování lodí na Lužnici. Lodě si můžete půjčit i pro sjíždění Sázavy, Otavy a Vltavy a dalších řek.

Na řeku můžete vyrazit s rodinou, kamarády, ale můžete také vyrazit jako školní výlet a pedagogický dozor obdrží plně vybavenou loď zdarma. Na webových stránkách půjčovny naleznete také všechny informace ke každé z řek, jde o ten nejlepší zdroj informací. Inspirujte se na webu Pujcovna-lodi.com a zarezervujte si předem půjčení lodě na potřebný termín.