Domů / PR / Zajistěte si kvalitní eshop na WordPressu

Zajistěte si kvalitní eshop na WordPressu

Chtěli byste mít internetový obchod, ale nevíte, jaké řešení pro vás bude ideální? Pokud znáte redakční systém WordPress, není žádný důvod, proč byste eshop nepostavili právě na něm. Když byl tento redakční systém na začátku, mnoho lidí mu nevěřilo, ale postupně jeho popularita vzrostla natolik, že téměř polovina všech webů používá právě WordPress. Aby mohl člověk pracovat s WordPressem, nemusí mít žádné zvláštní znalosti a nemusí vědět nic o programování. Pro eshop na WordPressu platí to samé.

Jak si eshop na Worpressu zajistit?

Tvorba e-shopu by se neměla brát na lehkou váhu. Eshop by měl mít natolik reprezentativní vzhled a obsah, že návštěvníky přesvědčí o tom, aby nakoupili právě u vás. Vyplatí se obrátit na tým specialistů z WPDistro, který vám zajistí jakýkoliv web na WordPressu, od firemních webů až po zpravodajské portály, katalogové systémy nebo eshopy.

Firma má s tvorbou webů na WordPressu letité zkušenosti a za její kvality hovoří i bohaté reference. Eshop bude splňovat všechna kritéria, která by moderní eshop splňovat měl, od SSL certifikátu až po responzivní vzhled a rychlé načítání. Společnost dbá na úzkou spolupráci s klientem, aby byl výsledek ke spokojenosti obou stran. Samozřejmostí je atraktivní vzhled a všechny funkce, jaké budete potřebovat. Budou vám nastaveny všechny potřebné platební brány, možnosti dopravy, registrační systém, možnost různých měn, blog na eshopu a mnoho dalšího. Eshop budete moci po předání plně spravovat a nebudete závislí na firmě, která vám ho vytvořila, protože ho zvládne spravovat kdokoliv. Kromě samotné tvorby eshopu vám firma může zajistit i hosting a kompletní správu, která zahrnuje pravidelné aktualizace a zálohování. Získáte kompletní řešení, které bude nejlepším možným startem pro váš úspěšný byznys. Zjistěte více informací přímo na webu firmy WPDistro.cz.