Domů / PR / Zakázkový vývoj softwaru, tvorba mobilní či webové aplikace? To vše zvládne společnost BABA Tumise

Zakázkový vývoj softwaru, tvorba mobilní či webové aplikace? To vše zvládne společnost BABA Tumise

Společnost BABA Tumise s.r.o. je úspěšnou společností a skvělou volbou v případech, chcete-li pomoci vyřešit některý z výše zmíněných úkolů. Tato společnost vám však přináší i další služby, které vám pomohou k tomu, aby bylo vaše podnikání úspěšnější.

BABA Tumise

Tato společnost byla založena v roce 2018, jedná se tedy o poměrně mladou společnost, která je však ve svém oboru velmi úspěšnou a její tým má společně více než 20 let zkušeností. Tým společnosti je pětičlenný a skládá se ze tří programátorů, grafika a kodéra. Právě díky tomu vám může poskytnout kvalitní komplexní služby s ohledem na mnohaleté zkušenosti. Programátoři společnosti již dosáhli světových ocenění, například v prestižní soutěži Innovation Awards a vytvořili mnohé významné projekty.

Co vám nabízí?

Vývoj softwaru není pro společnost žádným problémem. Mají vlastní B2B a B2C e-shop a CMS, které nabízí. Vytváří také mobilní aplikace pro Android i iOS. Obrátit se na ně můžete i v případě, že hledáte společnost zabývající se tvorbou webových aplikací. Webové aplikace a portály vyvíjí v MVC frameworku Symfony. Tvorba aplikací je jednou ze specialit této společnosti. Zabývají se i tvorbou plně responsivní webové aplikace postavené na jejich CMS.

Více zákazníků

Společnost můžete oslovit také v případě, že potřebujete zvýšit návštěvnost svých webových stránek, popřípadě nalákat nové zákazníky. Společnost BABA Tumise vám poradí se vším, co by mohlo návštěvnost stránek či e-shopu zvýšit. Nabízí link-building, PR články, adwords, Facebook propagaci a propagaci na dalších sociálních sítích a jejich správu apod.

Pomoc ostatním

Skvělé je, že společnost nepomáhá svou činností pouze vám a sobě, ale v rámci své činnosti poskytuje 35 % ze zisku na pomoc lidem v Africe, ale i České republice.