Domů / PR / Zdravá dieta dostupná v Brně a okolí

Zdravá dieta dostupná v Brně a okolí

Krabičková dieta Brno je distributorem zdravé diety. Už žádné vyhledávání zdravých receptů, počítání kalorií, vaření ve zdravích hrncích a čekání na zázrak. Pokud bydlíte v Brně, nebo v blízkém okolí, a myšlenka využití krabičkové diety vás zaujala, je to ten pravý dodavatel pro vás. Pro přípravu jídel využívá jen čerstvých surovin z oblasti zdravé výživy. Kuchaři, kteří stravu připravují, mají dostatek zručnosti i zkušeností, aby dodané jídlo bylo pestré, zdravé a přitom chutné. Víme, že právě pestrost a skvělá chuť jsou důležité proto, abyste neměli s dodržením zdravé diety problém. Vyvážený poměr živin a dostatečná velikost porcí vám zajistí, že nebudete při redukci hmotnosti hladovět a jídlo si skutečně užijete. Polotovary ani jídlo bez chuti u nás nečekejte.

Co očekávat od zdravé diety

Dostanete kompletní dávku jídel na jeden den – snídani, přesnídávku, oběd, svačinu a večeři. Dodavatel zodpovídá nejen za kvalitu jídla, ale i za nutriční vyváženost a kalorickou hodnotu. Máte tedy jistotu, že když se budete stravovat jen z dodaných porcí, přijímáte zdravou a přitom dietní stravu s přesně daným počtem kalorií.

Stravování na míru bez práce

Krabičková dieta Brno nabízí několik typů menu – můžete volit z celodenního menu, dopolední či odpolední varianty, nebo jen  oběda a večeře.

Rozvoz jídla tak lze přizpůsobit vašim potřebám: Dopolední menu je vhodné k zajištění stravy do kanceláře, odpolední varianta zase může ulehčit situaci rodičům, kteří se potřebují odpoledne věnovat rodině. Kombinaci oběda a večeře doporučujeme pro ty, kdo si zvládnou připravit nevařené jídlo k snídani a na svačiny, ale na vaření zdravé diety se zatím necítí. A celodenní stravování je pak pro všechny, kteří opravdu potřebují šetřit čas, anebo s dietou začínají a nejsou si jistí, jak na to.

Všechna strava nabízená Krabičkovou dietou Brno je připravována v hotelu Gregor v Brně Modřicích. Jestli vám nevyhovuje systém rozvozu (probíhá každý den mezi 17:30 a 21. hodinou), je možné si jídlo v Modřicích v našem hotelu vyzvednout osobně. A to buď s jednodenním předstihem, anebo v daný den dopoledne.

Strava dostupná s Krabičkovou dietou Brno je připravována výhradně za použití olivového oleje v parních konvektomatech, zachovává si tedy vysoké množství minerálů a vitamínů, je pestrá a chutná. Pokud dodržíte i ostatní zásady pro úspěšné hubnutí, je  dobrým krokem ke zdraví i štíhlé linii. Využijte služeb Krabičkové diety Brno.