Domů / Luxus / Alpina představuje novou sérii luxusních hodinek

Alpina představuje novou sérii luxusních hodinek

Alpina není sice nejznámější švýcarskou značkou hodinek, ale řadí se k opravdu exkluzivnímu zboží, které oplývá nevšední kvalitou. Tomu obvykle odpovídá i cena hodinek. V následujících dnech se můžeme dočkat představení nového modelu Alpina Startimer Pilot Automatic Sunstar.

Jedná se o model hodinek pro piloty. U hodinek se lze spolehnout na stejné vlastnosti jako u jejich předchůdců, tedy na dokonalou spolehlivost, které je dána naprostou přesností. Vzhled hodinek koresponduje rovněž s letectvím, kovové tělo by mělo lehce připomínat budík na přístrojové desce samotného letounu. Velikost celého pouzdra je 44 mm a je opatřeno antracitovou úpravou.

Čím nás Alpina potěší

Hodinky již na první pohled zaujmou velkými svítícími číslicemi, které jsou dobře čitelné za všech podmínek. Vybaveny jsou mechanickým samonatahovacím systémem AL – 525. Tyto hodinky jsou vodotěsné do 100 metrů a mají 38hodinovou rezervu. Startimer Pilot Sunstar ukazuje hodiny, minuty, sekundy a datum.

alpina

Společnost Alpina existuje již od roku 1883, kdy začala vyrábět své přesné stroje. Švýcarská společnost sídlí v Ženevě a každé hodinky lze poznat označením Aplina GENEVE, nebo také Alpina watches. Model Alpina Startimer Pilot Automatic Sunstar ještě nebyl oficiálně představen, jeho celé představení proběhne 27. března – 3 dubna v Basileji, kde bude odhalena celá kolekce.

Svůj název nenesou hodinky jen tak, jedná se o vzdání pocty letcům Startimer Pilot Sunstar, odtud název. Není to poprvé, kdy Alpina navrhla hodinky určené letcům, na svém kontě má již několik modelů, které jsou určené speciálně pro ně. Alpina Startimer Pilot Automatic Sunstar je exkluzivní model a cena se tudíž nebude držet příliš u země. Předběžná cena hodinek je uváděna na 1150 Euro, tedy v přepočtu kolem 31 000 Kč.