Domů / PR / Automyčky BKF na prodej

Automyčky BKF na prodej

Jste majiteli pneuservisu a zvažujete rozšíření sortimentu služeb o možnost mytí v kvalitní automyčce? Prvotřídní péče o vůz můžete Vašim klientům nabídnout díky automyčce od společnosti BKF CarWash.

Co nabízí automyčky BKF CarWash?

Automyčky od společnosti BKF CarWash disponují šesti mycími programy, při čemž každý z nich se postará o detailní mytí automobilových vozidel. Klienti mohou navíc čerpat výhody BKF věrnostního programu. Automyčky BKF CarWash totiž mají vyvinutu nejkomplexnější nabídku platebního systému. Po umytí automobilu mohou klienti využít výhod bezhotovostní platby. Tento trend je v západních státech naprostou samozřejmostí a ani společnost BKF CarWash nechce zůstat pozadu. Díky tomu umožníte řidičům mytí aut také v případě, že u sebe zrovna nemají potřebnou hotovost. Platit je možné bezkontaktní kartou VISA nebo Mastercard. Majitelé služebních vozidel uvítají rovněž BKF věrnostní program, který umožňuje snadno a rychle dobít zde bkfcarwash.czBKF karty. Klientům je k dispozici také vzdálená správa automyčky a dohled přes internet.

Jaké místo vybrat pro automyčky BKF CarWash?

Dříve než se definitivně rozhodnete pro koupi či pronájem automyček BKF CarWash je dobré ujasnit si pár nezbytných kritérií. Díky tomu může prodej automyček proběhnout mnohem snadněji. Pozemek pro výstavbu samoobslužné myčky by měl být atraktivním místem i disponovat dostatečným prostorem. Za atraktivní místo lze označit prostor, kde se shromažďuje větší počet osob. Takovými místy jsou centra měst, obytné domy i města nad 5 000 obyvatel. Automyčky BKF CarWash se vyplatí umístit rovněž podél větších ulic a silnic. Místo by mělo být viditelné tak, aby si jej řidiči všimli pokud možno na první pokus. Ideální je průjezdná varianta se snadným přístupem. Informace k potřebné velikosti prostoru naleznete na webových stránkách společnosti BKF CarWash.