Domů / Internet / Chcete sázet bez zbytečných rizik a jen se pobavit?

Chcete sázet bez zbytečných rizik a jen se pobavit?

Sázení je mnohdy spojováno s hazardem a vysokými prohranými částkami. Jenže existuje mnoho lidí nebo hráčů, kteří by rádi zakusili možnost tipovat a soutěžit bez jakéhokoliv vkladu a zbytečných rizik a současně byli ve virtuálním kontaktu s ostatními sázejícími nebo tipujícími. Také mezi ně patříte? Sociální síť tipface.com vám to vše umožní a nabízí toho mnohem více více zábavy a užívaní ze hry.

Hráčská sociální síť – ideální řešení pro všechny

Při pojmu sociální síť většinu lidí napadne Facebook, ovšem své hráčské výsledky, špatné, ale také dobré tipy, na něm nejspíše nesdílíte a nezveřejňujete. Přesto se rádi na toto téma bavíte v okruhu stejně smýšlejících lidí, porovnáváte své poznatky a předháníte v úspěšnosti. Tipface není nijak propojen s jinou sociální sítí a pokud se na něm zaregistrujete, nezavazuje vás to k žádným vkladům ani k minimálním sázkám. Vše je jen pro zábavu bez rizika a odreagování od všedních hektických dnů.

Na tipface.com můžete své sázky sdílet, navazovat nové kontakty nebo zakládat uzavřené skupiny stejně jako na jiných sociálních sítích.

Vaše výhry, prohry, informace o výsledcích, ale také radost nebo hněv uvidí pouze ostatní sázkaři, kteří jsou také zaregistrovaní na tipface.com a jsou zcela oddělené od ostatních sociálních sítí, včetně Facebooku.

Založením svého účtu můžete sbírat zkušenosti, achievementy a otevírat různé druhy odměn.

VIP účet

Stále vám to připadá málo? Chcete využívat desítky prémiových soutěží, které se skvěle postarají o vaši zábavu? Pak přesně pro vás je připraven prémiový účet, kde objevíte nadstandardní produkty, které vás budou stát pouhých pár desítek korun. Nízká peněžní částka vám zajistí zábavu na vysoké úrovni bez zbytečných rizik, které mohou zbytečně komplikovat život.