Domů / PR / Chcete založit novou společnost? Odborníci vám pomohou

Chcete založit novou společnost? Odborníci vám pomohou

Chcete začít podnikat, ale nechcete společnost ready-made, neboť máte dostatek času a nevíte, co všechno je pro založení nové společnosti potřeba? Obraťte se na odborníky, kteří vám založení s.r.o. usnadní.

Jaké výhody nabízí společnost s.r.o.?

Jedná se o společnost s ručením omezeným. Společník ručí za závazky, které společnosti vzniknou, pouze do výše svého nesplaceného vkladu.

Tento typ společnosti patří v Čechách mezi nejrozšířenější právní formy společností obchodních. Pro její založení je potřebný minimální základní kapitál ve výši jedné koruny. Společníkem se může stát jak osoba fyzická, tak i právnická. Statutární společnost tvoří jednatel, ale může jich být neomezený počet. Společnost si může zvolit i další orgány, které jsou však nepovinné. Patří mezi ně prokura nebo dozorčí rada, která má funkci kontrolního orgánu.

Vzhledem k tomu, že založení s.r.o. vyžaduje dobrou znalost konkrétní problematiky, tak je vhodné se při jejím zakládání obrátit na odborníky, kteří zajistí založení bez problémů. Patří mezi ně i společnost Sídlo firmy Praha 5.

Odborníci zařídí vše potřebné

Vzhledem k tomu, že společnost se specializuje na poradenské služby, které se týkají zakládání společností, mohou zajistit založení společnosti dle konkrétních požadavků a potřeb. Velkou výhodou je i zkrácení času potřebného pro registraci a zahájení činnosti firmy. Vyřídí veškeré potřebné záležitosti i pochůzky po potřebných úřadech a předají již hotovou společnost.

Zajistí i sídlo firmy Praha.

Pokud chcete získat profesionální klienty, je potřeba aby sídlo firmy bylo umístěno na prestižní adrese, která bude důvěryhodná a zvýší tak dojem o vaší společnosti. Sídlo firmy Praha 5 poskytuje k adresám svoje vlastní nemovitosti, díky čemuž nehrozí riziko vypovězení smlouvy ze strany majitele a tím pádem i přesun vašeho sídl společnosti na jinou adresu. Další výhodou je označení vaší společnosti na poštovní schránce dané adresy a v případě doručení pošty se o ní postará profesionální zaměstnanec.