Domů / PR / Chiptuning dokáže snížit vaší spotřebu

Chiptuning dokáže snížit vaší spotřebu

Auto s vysokým výkonem a nízkou spotřebou je fantazií každého motoristy. Jenže možná to není až taková pohádka. Chiptuning vám totiž může splnit obojí. Jak zvýšit výkon, tak snížit spotřebu. Při výběru chiptuningu je zapotřebí si však dávat pozor.

pc-pneumatikaChiptuning Praha vám může zvýšit výkon vozu až o 30%. Vše však záleží na typu vozu a druhu motoru. Navýšený výkon a snížení spotřeby není nic jednoduchého. Je zapotřebí nalézt kvalitní firmu, která má s úpravou motoru dostatečné zkušenosti.

Úprava na koleni pomocí jednoho kabelu vás totiž může vyjít pěkně draho. Je tedy výhodnější zainvestovat a najít kvalitního partnera na chiptuning.

Zkontrolujte si své auto

O tom, že je potřeba vybrat tu správnou firmu, která ví co dělá, jsme si řekli. Nyní je na čase diagnostikovat auto. K zvýšení výkonu je zapotřebí aby byl vůz v pořádku. To bez pořádné kontroly nezjistíte. V prvé řadě tedy dejte svého motorového miláčka do perfektního stavu.

slide_2

 

Zálohujte si původní software

Jelikož je vaše auto unikát, je zapotřebí k tomu tak i přistupovat. Pokud vám někdo nabídne chiptuning s přehráním starého softwaru a nezmíní se o kopírování a záloze toho původního, jděte si radši najít jiného mechanika. Správný přístup spočívá v něčem jiném. Jednak se zálohuje originální software a v druhé řadě se upravuje originální verze. Díky těmto krokům nebude problém s ostatními komponenty a úprava nebude mít vliv na životnost motoru. Navíc se kdykoliv můžete vrátit k původnímu nastavení z továrny.

slide_1_hp

 

Vyžadujte záruku

Chip tuning je služba jako každá jiná. Požadujte tedy záruky. Ty nejsou u většiny firem samozřejmostí a tak aspoň můžete předem eliminovat ty špatné firmy. Najděte si takovou firmu, která vám provede chiptuning se zárukou. Jedině tak máte jistotu, že váš vůz je dobře upravený a v případě potíží, se máte na koho obrátit.