Domů / PR / Čím překvapit muže pod vánočním stromečkem?

Čím překvapit muže pod vánočním stromečkem?

Co si budeme nalhávat, nákupy a výběr dárků pro může je jednoduše peklo. Muži si totiž většinou to, co potřebují, koupí a vybrat jim něco, z čeho by měli opravdovou radost, může být pěkný oříšek. Tento článek vám přináší několik tipů na nákup vánočních dárků.

Milovník sportu

Pro muže sportovce volte dárky zaměřené na sport, který vykonává. Dopřát mu můžete pod vánoční stromeček sportovní oblečení, doplňky, ale také adrenalinový zážitek. Jako dárek můžete zvolit kurz potápění, seskok padákem, bungee jumping či hodinu v surfové aréně. Muž sportovec ocení jistě i kvalitní doplňky stravy či poukaz na nákup ve sportovním obchodě.

Milovník elektroniky

Pokud váš muž či kamarád není zrovna milovníkem sportu, ale je zapáleným příznivcem elektroniky, můžete mu pořídit něco z tohoto soudku. Mobilní telefony, xbox, playstation nebo jinou vychytávku, která by mohla muže potěšit. Pokud je váš muž vášnivým kuchařem, můžete ho překvapit kvalitním elektronickým zařízením do kuchyně, viz tyčové mixéry, designový topinkovač, grily, stroj na ledovou tříšť apod.

Milovník kultury

Pro muže, který se spíše orientuje na kulturní dění, můžete zvolit lístky do divadla, na výstavu či koncert. Tímto nedarujete zbytečné věci, ale zážitky, které navíc můžete s mužem zažít společně. Velmi hezkým dárkem je i romantická večeře ve dvou v kvalitní restauraci, která je zaměřena na druh kuchyně, který máte rádi. Úsměv na tváři muži jistě vykouzlíte i poukazem na masáž.

Pro muže obecně

Dárkem pro muže, kteří nejsou příliš nároční na dárky, se může stát kvalitní kniha, parfém, oblečení, nový župan apod. Osobnějším darem je například vytvořené fotoalbum či kalendář s fotkami nebo tričko s originálním potiskem. A i když se muži často tváří, že nic nechtějí a nečekají, originální dárek od srdce je jistě potěší.