Domů / PR / Co to jsou lanyardy a jak vám pomohou s propagací?

Co to jsou lanyardy a jak vám pomohou s propagací?

Že jste se s tímto pojmem ještě nesetkali? S pojmem možná ne, ale s předmětem, který se k němu váže, rozhodně ano. Jedná se totiž o jednoduché šňůrky na krk, které se vyrábějí z textilu či PVC.

Kde lze lanyardy používat?

Šňůrku můžete nosit jak na krku, tak i kolem zápěstí. Nejčastěji slouží pro umístění visačky či klíčů. Vzhledem k tomu, že plocha popruhu, z něhož se lanyard vyrábí, je celkem dost široká, je to ideální místo pro reklamní sdělení či umístění loga. Šňůrka bývá často zakončena rozepínatelným spojovacím prvkem nebo kovovou karabinkou, nabízí celou řadu možností, jak ji využít.

Může to být konference, školení, odborný seminář či přednáška, veletrh či jakákoli kulturní akce. U některých typů nalezneme také nejen karabinku, ale i bezpečnostní sponu a očko na mobilní telefon. Vybírat můžeme z několika různých šířek pásků.

Chcete-li na lanyard natisknout svoji reklamu či logo a využít jej například při konferenci na jmenovky nebo jako klíčenky, obraťte se na společnost SOCIÉTÉ s.r.o., u které si na stránkách www.lanyard-europe.com můžete vybrat. Na webu najdete lanyardy za velmi přijatelné ceny a ve vysoké kvalitě. Firma Société s.r.o. na trhu působí přes 15 let, kdy nasbírala cenné zkušenosti, které se odráží především v šíři poskytovaných služeb a produktů.

Kvalitní výběr materiálu zajistí to, že se šňůrky nebudou třepit. Vybírat si můžete z celé řady barev. Barevné rozlišení se dá využít třeba na konferenci k oddělení hostů do skupiny podle zaměření.

Pro tisk společnost využívá celou řadu technik i jejich kombinací, díky čemuž budou vaše logo i vizuál zachyceny věrným způsobem.

Vzhledem k tomu, že se reklamní šňůrky používají především na konferencích, školeních a setkáních, kde se pohybuje velké množství lidí, je to velmi účinný způsob reklamy. Kromě toho je to finančně přijatelný a zároveň i praktický reklamní dárek.