Domů / PR / Crazy life vám zajistí levné nákupy naprosto kdekoliv

Crazy life vám zajistí levné nákupy naprosto kdekoliv

Všude kolem nás jsou nabízeny nejrůznější slevové akce. Určitě znáte obligátní otázku obchodníků: „Máte naši slevovou kartičku?“ Kdo by nechtěl, ovšem nosit sebou neustále hromadu karet už nikoliv. A teď si představte, že budete mít v peněžence pouze jednu jedinou kartu, kterou budete moci využívat ke slevám při nákupech, ve sportovních zařízeních či při kulturních akcích.

Budete si moci dopřát zážitky při řízení moderního vozidla Tesla či luxusního Subaru WRX, proletět se horkovzdušným balónem, zahrát si s přáteli minigolf v pražské O2 aréně nebo se zúčastnit výukového westernového kurzu. Stejně tak budete moci nakupovat a využívat slevových akcí v mnoha obchodech. To vše vám umožní crazylife.cz. Tuto unikátní myšlenku zrealizovali zakladatelé projektu Crazy Life Jakub Hlavenka a Zuzana Gáliková.

Princip crazylife

Zakladatelé této netypické služby postavili crazylife na myšlence využívat bez omezení veškeré akce a slevy, které se kolem vás nabízejí, prostřednictvím jediné karty CRAZY CARD, nebo jednoduchým digitálním VIP kódem. Tímto způsobem budete propojeni s vybraným obchodem či službou, přijedete na dané místo nebo si objednáte vybrané zboží aniž byste sebou museli tahat spoustu slevových kartiček.

Jak to funguje?

Nakupování na crazylife je zcela jednoduché. Stačí vyplnit přihlašovací formulář a stát se členem klubu Cryzy Life bez placení členských příspěvků či jiných poplatků. Obdržíte kartu CRAZY CARD, jejímž prostřednictvím budete moci nakupovat se slevou u svých oblíbených prodejců, využívat sportovních zařízení, navštěvovat kulturní akce atd. Slevu lze uplatnit opakovaně i každý den. Pokud v nabídce nenajdete svůj oblíbený obchod, produkt nebo zajímavou akci, stačí kontaktovat crazylife na webu CrazyLife.cz a příslušný obchod či společnost bude zařazena mezi mezi partnery klubu Crazy Life.

Princip funguje i opačně, takže prodejci a pořadatelé akcí se mohou přihlásit do klubu a nabízet své produkty či akce na Crazy Life, čímž zvýší návštěvnost svých stránek.