Domů / PR / CRM systém je nástroj, se kterým budete mít celou firmu pevně pod kontrolou

CRM systém je nástroj, se kterým budete mít celou firmu pevně pod kontrolou

Málokterý manažer firmy má klidné spaní, mnoho lidí z vedení pracuje dlouho do noci a neustále přemýšlí, co by ještě měli udělat, aby si firma vedla lépe. Řízení firmy se může zdát jako něco velmi náročného, ale jen těm, kteří nepoužívají CRM systém. Firma jde řídit i jednoduše. Možná, že pracujete mnoho hodin navíc zbytečně a tento čas byste ušetřili, kdybyste používali nástroj, se kterým zvládnete řídit velkou i malou firmu pohodlně z jednoho místa.

CRM systém a jeho možnosti

CRM systémy mají za úkol usnadnit řízení firmy. Nejpokročilejším systémem svého druhu je AutoCRM. Není složitý, naopak jde o velmi přehledný nástroj, se kterým zvládne pracovat každý. Bude vám upraven na míru, aby obsahoval je ty funkce, které považujete za nezbytné. Už nemusíte hledat pro projektové řízení – software, protože může být součástí vašeho CRM systému. Všechny programy, které používáte, budou sloučeny do jednoho. Namísto používání mnoha programů už vám bude stačit jen jeden, kde se budete přepínat mezi jednotlivými entitami. Projektové řízení je zde hračka, můžete vytvářet projekty, přiřazovat k nim zaměstnance a za pomoci Ganntova diagramu sledovat stav jejich dokončení a návaznost na další projekty.

Systém můžete používat vy i vaši zaměstnanci, kterým zde můžete přidělovat práci, komunikovat s nimi, stanovovat jim harmonogram a třeba také sledovat jejich docházku. Můžete odsud také komunikovat s klienty, vytvářet a rozesílat jim newslettery, evidovat si u nich důležité informace a obchodní příležitosti. Součástí může být emailový klient, fakturace, správce souborů, správce reklamních kampaní a cokoliv dalšího. Budete zde mít k dispozici také důležité informace, které si můžete zobrazovat v přehledných grafech, třeba vývoj zisku, zakázek, návštěvnosti webu aj. Pokud potřebujete řídit sklad nebo výrobu, zjistíte, že tento nástroj využijete i jako ERP systém. Pro více informací navštivte web AutoCRM.cz a zjistíte, že je tento nástroj přesně to, co jste ve vaší firmě tak postrádali.