Domů / Novinky / Denní péče s tea tree kosmetikou

Denní péče s tea tree kosmetikou

Přírodní oleje se řadí mezi nejvyhledávanější kosmetiku a hrdě jí vládne především olej z australského čajovníku, který je svými účinky pověstný. Když si představíte svou pleť pod lupou, možná ani nevíte, jak moc máte rozšířené póry.

hydratacni_krem_a_tea_tree_oilTy mohou následně za vznik akné a černé tečky, což je pro vaši pleť jistě nežádoucím ukazatelem. Pokud toužíte po dokonale jemné, vyhlazené a projasněné pleti či dokonce celé kůži, používejte přípravky s tea tree oil. Jeho použití je snadné a dosahuje značných výsledků. Pokožka je jemná, bez vrásek a dalších známek chemických nečistot. Čajovník australský se přidává dnes již do řady kosmetických přípravků jako hlavní složka. Dezinfekční účinek si tak oblíbila řada z nás proti akné, ale určitě s ním zažijete i jiné chvilky.

tea-tree-oil-55mlCo třeba relaxační masáž, která probudí všechny vaše smysly? Masážní oleje se navíc dají používat denně, nejsou to klasické emulze, které znáte. Nejsou to krémy v tom pravém slova smyslu. Konzistence je řidší a dobře se nanáší. I nejlevnější tea tree olej je lehké textury, velmi hebký – tak přistupuje i k vaší pleti a pokožce. Krásně jí čistí, hydratuje, vyživuje a díky tea tree oil i dezinfikuje. Masážní oleje proti akné jsou velmi populárními, protože obsahují řadu přírodních látek, které jsou v boji proti akné velmi účinnými. Tlumí zánětlivé projevy a doporučují se aplikovat pravidelně.

darkova_sada_tea_tree_proti_akneJedině tak, si pleť získá obranyschopnost a zářivou barvu. Všechno se vším souvisí, i co jíte nebo kde se pohybujete, se na vaší pleti podepisuje. Esenciální kyseliny společně s tea tree oil zachovávají pokožku příjemně provoněnou, zvláčněnou a hydratovanou. Většina přípravků se pro maximální efekt účinku ani nesmývá, takže pocit čistoty přetrvává po celý den. V kombinaci s konopným olejem se pleť zbytečně nemastí, ale ani nevysušuje. Poznejte sami krásu, která čistí a doporučuje se používat místo mýdla – tea tree olej. Obohacen o složky další bylinných extraktů, je to nejlepší, co své pleti můžete dát.