Domů / PR / Dobema – nejvýhodnější stavební firma Havířov a okolí

Dobema – nejvýhodnější stavební firma Havířov a okolí

Přemýšlíte-li o stavbě domu, určitě zvažujete, jestli je lepší oslovit některou z velkých stavebních společností nebo některou z místních, menších firem. Ideální je třeba Projekční firma Frýdek Místek.

Lokální firma je lepší než nadnárodní

Leckdo přemýšlí,, jestli je lepší oslovit některou z velkých stavebních společností působících v rámci celé České republiky (případně i mezinárodně) nebo zda je výhodnější oslovit místního stavaře a dodavatele. Obojí má svá pro i proti, ale my vám řekneme, proč je lepší oslovit lokální stavební firmu a dát jí přednost:

  • Dobře zná svůj kraj i jeho specifika
  • Dokáže stavbu přizpůsobit místním klimatickým a geologickým podmínkám
  • Umí navrhnout různá vylepšení hodící se do daného místa
  • V případě problémů je vždy poblíž
  • Na konzultace a pro další řešení nemusíte jezdit přes půl republiky
  • Má vstřícnější ceny
  • Obvykle je mnohem poctivější a její práce bývá kvalitnější
  • Jejím zvolením podpoříte lokální podnikatele a pomůžete svému kraji dál vzkvétat

Stavaři pro Frýdek-Místek, Havířov a okolí

Nacházíte-li se v okresu Frýdek-Místek nebo zde prostě chcete jen postavit svou vysněnou nemovitost, máte na výběr z několika stavebních společností. Mezi nejoblíbenější a (podle ohlasů zákazníků) i nejspolehlivější patří stavební a projekční firma Dobema, která je rodinnou společností působící na trhu již 25 let.

Jakožto stavební firma Frýdek Místek dobře zná. A jakožto projekční firma Frýdek Místek také má dobře zmapovaný. Klientům nabízí realizaci veškerých pozemních stavebních prací, zpracuje projektovou dokumentaci, pomůže vše zařídit na úřadech, sežene veškerý potřebný materiál, dohlédne na kvalitu stavby a nakonec vám ji předá kompletně hotovou, uklizenou a vhodnou k nastěhování. Zkrátka její stavba na klíč Frýdek Místek už dávno okouzlila a dostane do kolen jistě i vás.

A co cena?

Ti, kdo se chystají stavět, rekonstruovat či přistavovat, řeší samozřejmě v první řadě cenu takové realizace. Do ní je nutné započítat projekt, konzultační služby, nákup materiálu i ocenění práce řemeslníků. Každá stavební společnost má přitom jiné ceníky.

Stavební společnost Dobema ale slibuje, že jakožto stavební firma Havířov a okolí nejen dobře zná, ale má pro něj i příznivé ceny. A to se vztahuje samozřejmě i na její projekční kancelář Havířov. Tato rodinná firma se proto vždy snaží dosáhnout co nejnižších nákladů, vysoké užitné hodnoty, příznivé ceny a zároveň co největší kvality stavby.

Za čtvrt století svého působení v rámci okresu Frýdek-Místek nasbírali její pracovníci již mnoho zkušeností a vědí, jak to udělat, aby zákazník byl spokojený a stavba tak dobře udělaná, aby mohli s klidem přijít i příště a postavit zase něco jiného – protože lidé už vědí, že na tyhle stavaře je prostě spolehnutí.